Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » EZ a 2. kérdés ma, és már...

EZ a 2. kérdés ma, és már délután 1 óra van! Ez a kategória mitől ült le ennyire (ezoteria kategória)?

Figyelt kérdés

Régen volt sok jó kérdés, igaz a fele troll volt, meg humor kategória, de sok normális hangvételű kérdés is volt.

Manapság meg szinte semmi!

vagy tényleg igaz, hogy ezt az oldalt a 12-18 éves korosztály látogatja, és most neki a suli a legfontosabb és nem érnek rá ide írni?

Vagy mi ez a jelenség?



2014. szept. 5. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenki fizika könyveket olvas :)
2014. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nemhogy örülnél neki, úgy tűnik kezdenek észhez térni a népek, vagy legalább nem pocsékolják azzal az idejüket, hogy ide beírjanak mindenféle sületlenséget.
2014. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
biztos vmi készülődik..vmi van a levegőben..ende..fertig
2014. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Spilerke ***** válasza:
73%
Jól látod a legtöbb felhasználó tizenévesből áll most suli van nincs idő trollkodni napersze vannak kivételek azok, akik telóról írnak a suliból, amikor a tanárnéni nem figyel vagy a szünetben, esetleg a mosdóról. :D
2014. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Sok retardált szkeptikus van, aki ideirja az idiótaságait.
2014. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

inkàbb nézz rá megéri e megvenni mert megint ezzel is befürdök :(

helyben van.segits

2014. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

# 2

" Nemhogy örülnél neki, úgy tűnik kezdenek észhez térni a népek, vagy legalább nem pocsékolják azzal az idejüket, hogy ide beírjanak mindenféle sületlenséget."


Bezzeg te idepocsékoltad az idődet egy sületlen kommentel :DD


Egyébként azért, mert a szkeptikusok és a trollok elüldözték a hívőket, mert mindig tönkrevágták a kérdéseiket vagy elbohóckodták. Erre is rálehet unni, és lelépni másik fórumra/oldalra, ahol értelmesebben el lehet beszélgetni az emberekkel.

Erősen kétlem, hogy egy hívőnek megváltozott volna az álláspontja azért, mert valaki bunkókat ír neki válaszba vagy kineveti :)

2014. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Én belefáradtam a trollokba és kiégtem :-(


Prödl Annácska

2014. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én belefáradtam az állítólagos UFO észlelésekbe, és kiégtem :-(
2014. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Spilerke ***** válasza:
84%

Nosza! Látom itt valami készülőben van úgy hiszem, hogy a Szkeptikusok vs. Ezotérikusok vívnak majd harcot na, de biztos beszállnak majd a trollok is nem várok tovább hozom is a popcornt a tévében amúgy sem megy semmi. :Ð

Utólag csak infóként írom azoknak, akik nem ismerik még kellően ezt az oldalt az Anna nevű Prödl felhasználó szám szerint a nyolcas számú válaszoló a gyakoriezotériások.hu egyik legnagyobb trollja szóval, csak vigyázat vele.

2014. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!