Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 4. típusú találkozást mi...

4. típusú találkozást mi különbözteti meg az alvásparalízistől?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sebészeti beavatkozásra utaló sebek vannak a testén reggelre, az nem keletkezik alvásparalízistől, ha jól tudom.
2021. okt. 11. 20:21
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
84%
Az alvásparalízis idegrendszeri eredetű. Egy abnormális állapot álom, és ébrenlét között. A 4. típusú találkozás pedig elvileg egy valós eseményre utal. Gyakorlatilag csak annyi közük van egymáshoz, hogy az utóbbi évtizedekben sokszor látnak alvásparalízis közben idegeneket az emberek, mert ezek az éjjeli félelem tárgyává váltak, és felváltották a démonokat, árnyalakokat, és hasonlókat néhány ember elméjében.
2021. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha felváltották az emberek elméjében a félelem tárgyát a démonok helyett a földönkívüliek, akkor ez a kollektív tudattalanban zajlódik.

Ott tárolódik minden infó, aki álmodik, innen szívja le az infókat?

2021. okt. 11. 20:29
 3/13 Grimfox ***** válasza:
81%

Nem csak a kollektív tudattalanban, hanem az egyéniben is. Ha a kollektív tudattalanban tárolódna, olyanok is álmodnának vele, akik sohasem hallottak pl kis szürkékről, mert egy eldugott afrikai faluban élnek. De ők továbbra is démonokkal, és szellemekkel álmodnak. Ez a modern társadalomban van csak jelen, mert a téma nagy figyelmet kap, a média foglalkozik vele, az emberek önállóan is foglalkoznak vele, és rengeteg film, könyv készült a témában, ami táplálja ezt a félelmet. Minél többet foglalkozik valaki a földönkívüli kérdéssel tudatosan, vagy tudattalanul(pl félelem formájában), annál nagyobb eséllyel fog velük álmodni, és annál nagyobb az esélye, hogy egy alvásparalízistől szenvedő személy ilyet lásson a bénulás során.

A dolog még nem elég régi, és elterjedt, hogy a kollektív tudattalanban általános szimbólummá váljon, és olyanokra is hasson, akik sosem találkoztak vele. Ugyanakkor ha nyíltan kiderülne, hogy történnek ilyenek, és elég gyakorivá válnának az elrablások, hogy ez valós félelemmé alakuljon mindenki számára, az már változást idézne elő kollektív szinten is.

2021. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Negyedik típusú találkozások filmben a kollektív tudattalanban a kis szürkék szimbólumát a bagoly vette át.

Ott is elsőnek alvásparalízisnek nézték, amjd kiderült hogy elrablásos esetek voltak.

Amúgy a film a 2000-es évek elején az alaszkai NOME városában történt, idegen elrablásos eseteket dolgozza fel.Egyik legfőbb tanú a seriff volt, aki élőben látta az egyik elrablást a segédjével együtt.

2021. okt. 11. 20:42
 5/13 Grimfox ***** válasza:
84%

Ahh, arról a filmről már bebizonyították, hogy fikció, igazából a készítők is így nyilatkoztak. Arrafelé valóban voltak ufo észlelések, de a film teljesen fiktív. A bagoly pedig kizárólag a filmben, és a nome-i esettel kapcsolatban került szóba, nem mint általános helyettesítő szimbólum. A filmben pedig nem paralízis alatt, és nem álomban látták a baglyot, hanem ébren, noha nem voltak biztosak benne, hogy álom, vagy valóság volt. A bagoly az idegenek emlékmódosítása volt, amit a hipnózis oldott fel, csakúgy, mint a trauma okozta rohamokat. A bagollyal helyettesítették önmagukat az áldozatok emlékezetében.

Láttam a filmet, és olvastam a témában, mert érdekelt, mennyire hitelesen dolgozták fel az eseményeket. Igazából a város lakói is eléggé kikérik maguknak a rossz reputáció miatt.

2021. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek vagyis, évekkel még a film után is hatalmas médiakampány volt mellette.

Utána jöttek a hírek, hogy volt benne megrendezett rész.

Sheriff általi beszámolókat én az elején olvastam, amikor még a cáfolat nem volt meg.

igazából az első újabb korszakos film, ami hitelesen bemutatja a fokozatait egy idegen elrablásnak vagy találkozásnak.

2021. okt. 11. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Nekem tegnap volt egy hulladék típusú találkozásom.
2021. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es!

Te miért szóltál hozzá, ha nem tudtál normálisan válaszolni?

Hülyéskedni, bohóskodni menjél másik kategóriába, sok helyen olvastam már a bugyuta kommentjeidet.

2021. okt. 11. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne szólhatnék hozzá? Ki vagy te, hogy az èn tapasztalataimat az ilyen jellegű találkozásokról semmibe vedd? A kérdés azért nyilvános, hogy bárki válaszolhasson.
2021. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grimfox ***** válasza:
81%
Hát, nem tudom mennyire lehet hitelesnek nevezni a filmet, vagy a hozzá kapcsolódó beszámolókat, nem tapasztaltam személyesen ilyesmit, nem ismerek senkit, aki tapasztalt, és nem is akarok ilyet tapasztalni. Az idegenek témakörét én a "részben lehetségesnek tartom" kategóriába sorolom. Az alvásparalízis részét ismerem csak valamivel jobban amiről a kérdés szólt.
2021. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!