Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet különbséget tenni...

Hogy lehet különbséget tenni egy valós ufós elrablás és egy átélt alvásparalízis között?

Figyelt kérdés
Alvásparalízisnél valóságnak élünk meg dolgokat.Na de mi van akkor,ha tényleg valóság történik?Hogy teszünk külömbséget?Mert hát szerintem elképzelhető,hogy vannak ilyen elrablások,mert sok ufós könyvben olvastam riportokat,és azt azzal lehetett "bizonyítani" hogy pl otthagyták a nyomukat,vagy ketten is látták..Ilyenkor ugye nem is lehet alvásparalízis,mivel a tények alátámasztják a történetet..Mi lehet még bizonyítéknak számítható,hogy nem alvásparalízis volt,és mi vonhatja kétségbe az ufós elrablást?
2010. máj. 9. 12:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez az ufo elrablásos dolog szerintem nagyon nagy hülyeség. Gondlj bele, hol észlelik az összes elrablást!
2010. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Különbséget nem nagyon lehet tenni. Talán, ha hipnotizőrhöz elmész, aki képes újra lejátszani az agyadban az eseményeket... Ha valódi elrablás volt, újra átéled, de VIGYÁZZ! Félelmetes lehet, amit látsz! Nem véletlenül próbálják fedni magukat az idegenek... És nem is biztos, hogy sikerül felhozni az emlékeket. Itt egy példa: Édesanyám is átélt hasonlót, neki is lefedték az emlékeit az idegenek (volt, ami megmaradt tehát az ő technikájuk sem 100 %-os), és próbált hipnotizőrhöz menni, de annyira hosszú volt az esemény, hogy kb. 8-9 hipnotizált alkalommal tudta volna meg, mi is történt. De az biztos, hogy nem álmodta...
2010. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első,hol észlelik?Én már sok könyvet olvastam ezzel kapcsolatban,éás a tanyasi öreg házaspártól a városi panellakóig mindnek volt elrablása,és nyomokat is találta,megmagyarázhatatlan foltokat a falon,különös ábrákat a hűtőn,stb..én bízom benne,hogy azért ilyet nem hazudnak az emberek,főleg nem egy öreg házaspár,vagy egy katona..Mi értelme lenne annak,ha pl kamuznám,hogy elvitt az ufó?Azt élvezném,hogy mindenki hülyének néz?Van aki nem is vállalta az arcát,pont ezek miatt!

Második!Köszönöm a választ,dehát ez akkor így nagyon bonyolult.Ezek az alvásparalízisek nagyon,de nagyon valóságosak,ugyanis velem is történt ilyen..

2010. máj. 10. 16:24
 4/14 anonim válasza:
Velem is történt ilyen, érdekes volt, de nem ijesztő.
2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már alvási paralízisem, de csak ebből a szemszögből tudok hozzászólni, ufók még nem raboltak el. De én csak annyit érzékeltem akkor, hogy mintha tesóm hazaért volna, bejött a szobába és az asztalán matatott. Aztán mikor sikerült megmozdulnom és felkelnem, akkor konstatáltam, hogy egyedül vagyok otthon. De ha azt haluztam volna be, hogy jönnek az ufók és elvisznek, lehet hogy elhittem volna.

Bár az tényleg érdekes hogy miért haluzzák olyan sokan ugyanazt.

2010. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fourt Kind című film ( 4. típusú találkozás), Mila Jovovich-csal éppen egy ilyen esetről szól. nagyon nyugtalanító és nagyon nagyon durva archív hipnózisjelenetek vannak benne.

Ha érdekel az elrablásos téma, kötelező darab.


Ha megnézted, persze megnyugtatásul gondolj arra, hogy MO-n eddig egyetlen elrablásos esetet sem írtak le.


Egyébként az sem véletlen, hogy Alaszka legelhagyatottabb helyein történnek ilyenek, sötétség, depresszió, elhagyatottság, és jóformán senki nem tudja, kik és hányan élnek az ilyen kisvárosokban.

2010. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
64%

Beismerem elraboltak. A kocsimat és a kutyámat soha nem láttam viszont.

Majd két hét múlva három daganatot fedeztek fel a hasamba, amelyek lüktetek. Majd egy éjszaka fény jött és eltüntek.

2010. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
74%
Hát a valós elrablás mindég nemi erőszakkal jár,Pl:mikor engem elraboltak kényszeritettek,hogy dugjak meg egy 3 fejű 8 polipkaros sárgásbarna színü márklárt.Azán mikor végeztem beültettek a végbelembe egy hatalmas adóvevőkészüléket ami nagyobb fingásoknál kinyílik ,hogy megint idetaláljanak és elvigyenek.
2010. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Úgy lehet különbséget tenni, hogy az ufós elrablást ufós elrablásnak nevezik, az alvásparalízis pedig alvásparalízisnek nevezik.

Egyéb különbség nincsen a kettő között.

2010. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, azt hiszem nekme is volt alvás paralízisem. Nekem egy ronda manó ült a mellemre és lihegett az arcomba de nem vettem róla tudomást mert a spektrumon/NatGe-n pont akkoriban láttam erről egy filmet és a történelmi vonatkozásairól is, meg az ufós elrablásokról is.

az hogy mindnkei ugyna azt haluzza betudható a csorda szellemnek: Miért indul meg mindenki a gyalogos piroson ha cska egy ember is indul el (én mindig megyek, volt pár veszélyes pillanatom) miért öltözködik mindenki hasonlóan? Miért hasonló az értékrendünk, először munk lakás és kocsi csak ezután lesz belőled ember... stb

nem ufó volt

2010. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!