Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek-e "dimenzióközi lények"?

Léteznek-e "dimenzióközi lények"?

Figyelt kérdés

Lényegében parazitákra gondolok, olyan "közeli lényekre" / közeli létszférák lényeire, akik/amik jelenleg az emberiség parazita szimbiontái (= olyan parazita lények/ entitások, akik/amik egyfajta általuk létesített szimbiózisban vannak velünk).

Nehezen felismerhetők, viszont az általuk okozott ártalmakon, káros hatásokon keresztül mégis felismerhetők.



#élősködő #alvásparalízis #parazita #dimenzióközi lények
2013. júl. 28. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem először az a kérdés,hogy léteznek e dimenziók?

Ha ez bizonyított,rátérünk a dimenzíóközi lényekre is.

2013. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek. Ez a dal róluk szól: http://www.youtube.com/watch?v=xdK8TFvJNwc [link]
2013. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 BlackSword ***** válasza:
21%

A dimenzió a latin „kimér” (dimētior) igéből ered, szokásos magyar fordításai: méret, kiterjedés. A szaktudományokban, mint a matematika és fizika, többféle, különböző értelemben használják (lásd lejjebb). A legtöbb dimenziófogalom szemléletes tartalma az, hogy egy pont vagy esemény megadásához hány független adatra van szükség.

A szó leghétköznapibb használatában a dimenzió a fizikai tér, a testek különféle méreteinek, nagyságfajtáinak (szélesség, hosszúság, magasság) összefoglaló neve. Ezenkívül a tudományos-fantasztikus irodalomban a „dimenzió” utalhat egy alternatív univerzumra. Ez a cikk azonban ezzel nem foglalkozik.


[link]


Tanulmányozd, de ahogy a fenti állítás is igazolja, csak a tudományos fantasztikus, tehát elképzelt, és nem valós...


Azt a spekulatív formát tekintjük science fictionnek, amely (a jelenben megvalósíthatatlannak tartott) tudományos vagy pszeudotudományos (tudományosnak tűnő, de valójában nem létező) eszközökkel a lehetséges látszatát adja. Emellett spekulációit a modern tudományos világkép felismerhető vonatkozásaival s annak alapján kell megvalósítania.


[link]


Szóval nincsenek alternatív univerzumok... Se ezek között ugráló lények...

2013. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dalek Traak ***** válasza:
Véleményem szerint elképzelhető, hogy léteznek. Szerintem a szellem jelenségek egy része mögött is ilyen lények állhatnak. De az ilyen lényeknek nem kell feltétlenül parazitának lennie.
2013. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
És a hosszúság és a szélesség, vagy a mélység és az idő között vannak???
2013. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miét ne létezhetnének dimenziók közti lények. A dimenziókban azaz itt is élnek lények, köztükmiért ne élne ? A tudomány szerint az élet mindenhol előfordulhat !
2013. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szecsői Tibor ***** válasza:
46%
A Google Map szerint nincs olyan, hogy Dimenzió köz, szóval gondolom, hogy onnan származó lényekből is viszonylag kevés lehet. Viszont van valami Dimenzió nevű üzlet a Múzeum köz 4. sz. alatt. Esetleg érdeklődj ott.
2013. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Stargate fan válasza:

Na de emberek komolyan felteszitek a kérdést, hogy léteznek-e dimenziók???. Még mi is több dimenzióban létezünk, szám szerint 4 ben. És azért 4-ben, mert 3 térbeliben (x,y és z tengely is ezt mutatja) és 1 időbeli dimenzióban. De a 4. dimenziótra azért nem szoktunk gondolni és mondjuk azt, hogy 3 dimenzióban élünk, mert a 4. időbeli dimenzió szoros kapcsolatban áll a térrel és ezért nevezzük téridőnek.És én abszolút el tudom képzelni, hogy vannak ilyen dimenziók között élő lények, csak nem látjuk, nem tudjuk megérinteni őket, mert ők két dimenzió közt ragadtak/ ott élnek. Ez nagyon hasonló arra, hogy mi nem tudjuk elképzelni a többi dimenziót (6.7.8. dimenzió), mert pl.: a 2. dimenziós gépes játékokban, ha a szereplők élnének ők sem tudnák elképzelni a mi dimenziónktat

Huh :D nagyjából ez jött ki belőlem, remélem értettétek amit mondtam :D.

2013. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A több dimenziós (=több dimenzióban érzékelő)lény rálát a kevesebb dimenziót érzékelőre,

de a kevesebb dimenzióban érzékelő nem lát felfelé.

Kb. ez lehet a szabály.


Lehetnek elfajultabb, magasabb dimenzióban érzékelő lények,

akik egyfajta parazitaként rájárhatnak a mi világunk embereire.


Úgy gondolom, tapasztalhatóak ilyen jelenségek.


Én most itt, kimondottan a parazita (=élősködő/rajtunk élősködő) lényekre vagyok kíváncsi.


Szerintem ez egy elhallgatott terület - a mi világunkban

(ami talán nem teljesen a miénk).

2013. júl. 29. 13:08
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem zárható ki, hogy én is rendelkezem konkrét élménnyel/ tapasztalással ezzel kapcsolatban.


(azért is kérdezem ezt, hát ha valaki többet tud erről, mint én)


Ha esetleg igazak a nézeteim, akkor számomra ez eléggé megdöbbentő.

2013. júl. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!