Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az éjjeli UFO elrablások...

Az éjjeli UFO elrablások többsége valójában alvásparalizis?

Figyelt kérdés
Nos sokat gondolkoztam, ami általában nem jellemző rám, ha ismernétek tudnátok, hogy ez igazam, de mindegy vágjunk bele a lecsóba tehát a legtöbb elrablás éjjel történik felébredéskor vagy elalváskor és képzelhetitek utána jártam a témának tehát tudom, hogy ez bizony így van és igen jobb, ha nem kételkedtek mivel jártas vagyok minden egyes témakörben visszatérve a kérdéshez: az elrablások többsége mindig éjjel történnek az áldozatok úgy írják le, mintha nem tudnánk megmozdulni és testenkívüli élményeket élnek át majd ezeket hallucinációk követik az incidens után pedig mély álomba zuhannak és ezt úgy élik meg, mintha valós lenne így lesz belőlük ufóhívő vagy ufológus én asszem ezzel egy új fajta bizonyítékot tártam előttetek fel és igen tudom nagyon intelligens vagyok ez nem újdonság számomra hisz ezt mindenki tudja, aki ismer és remélem értékeltek ezt a hasznos információt hisz a hivatásosmat kockáztatom ezzel a nem mindennapi bizonyítékkal tudom mire gondoltok, hogy beképzelt vagyok ez van a mentalista képességemmel ezt is megérzem.
2014. máj. 11. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Sok egyszerű hazugság.
2014. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2014. máj. 11. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A világon összesen nem fordul elő annyi alvásparalízis, mint amennyiről itt összehadoválnak egyesek.

Ufóelrablások meséskönyvekben és őrültek fejében vannak.

2014. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen az.Alvásparalízis.Règen nekem kb.egy hónapon át napi rendszeressèggel volt csak nem ufo-val hanem szellemmel de a lènyege ugyanaz
2014. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy intelligens, mert "értékelitek" helyett azt írtad, hogy "értékeltek".
2014. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az alvás paralízis.
2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sokféle lehetőség van emögött, nem lehet egyfajta tudati jelenség alá besöpörni mindent.
2014. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En kuszkodtem alvasparalizissel, autogen trening segitett, ettol meg UFO hivo nem lettem.
2014. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 én tudom, hogy alvásparalizis nagyon sok emberrel beszéltem erről és sokszor kutattam az emberek személyiségét pl. a trollságot, vallásos embereket, ufóhívők, szkeptikusok véleményét stb. olykor-olykor én is felveszem valamelyik személyiséget, hogy jobban megértsem az embereket a legtöbb ember a hitéből indul ki emiatt sem kapnak választ a kérdésre mert hitre a alapoznak és csak megerősítést várnak azért álcázom magamat trollnak, vagy ufóhívőnek, hogy jobb rálátást kapjak a kérdésre elhiheted az alvásparalizis mindenre válasz ad mindegy miben hiszel.
2014. máj. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!