Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek ufók?

Léteznek ufók?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 13:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Én nem igazán hiszek az intelligens földönkívüli életben.

Vagy inkább abban nem, hogy jártak a Földön.

2009. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
sztem igen
2010. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
én nem UFOnak hívnám mert abban nem hiszek hogy jártak is itt és nem tudták őket beazonosítani.. gondolom te azokra a zöld kis lényekre amiknek nagy szemük van.. na olyan szerintem nem létezik.. élőlények más bolygón igen, de nem ebben a formában.. lehet hogy kis baktériumok vagy kisebb élőlények de azok is élnek.. és miért pont két lábuk lenne?:O mint nekünk.. ez olyan szubjektív.. az emberiség már nagyon sok bolygót megvizsgált.. és nem talált értelmes életet.. a "közelben".. akkor miért néznének ki pont így?.. ez szerintem hülyeség .. mint ahogy az is hogy eljönnek és elvisznek.. de tuti hogy valamiféle élet létezik..
2010. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
77%
Ugyan már gyerekek.Ti sem gondoljátok komolyan hogy nincs más élet.Miért ne lehetne máshol is élet ha a földön is van.A világegyetem végtelen ugyebár és ebből csak a föld körüli pályát járták be.És azon kívűl tuti van élet ha a földnek is sikerült.
2010. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

UFO-k pedig vannak. Nekem már volt szerencsém 2X is látni, először Észak-M.o-on, másodszor Horvátországban.

Egy helyben állt, utána mozgott ide-oda le-fel, villogott, nem volt hangja, a horváto-i pedig egy pillantás alatt eltűnt, aztán 3-4X ugyanonnan jött megint, ugyanott állt meg és ugyanúgy tűnt el. Nem csak én láttam, sokan mások is.

Egyiknek se volt hangja, tehát akkor mi volt?

.

Az UFO-któl nem kell félni, ha bántani akarnának már régen megtették volna.

2010. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:

hát valami más bolygón élő lények igen.

egyszer nyáron ültünk barátnőmmel a teraszon, hajnalba 2-3 óra körül, a szembe szomszédnál volt egy fűzfa. felnéztünk az égre és volt valami repülőhöz hasonló az égen, de nem az volt. színes fények voltak rajta és kör alakú volt. aztán elkezdtünk elkezdtünk beszélgetni, és egyszer csak a fűzfa mögött egy k*rva nagy villanás meg durranás felnéztünk az égre és nem volt ott az a valami... sikítva futottunk be

2010. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
48%
Én láttam UFO-t éppen kapáltam a kertben hajnali 3kor és odajött hozzám megkérdezte segíthet-e?És igent mondtam fénysebességel lekapálta megkérdezte trágyázni?Hát persze erre is igent mondtam és odaszart egy fénylő zöld kakit.Aztán karácsonyfadíszek voltak rajta szikrázott durrogott pörgött forgott ugrott hármat és idejött az ufó kutyája,de az sem volt ám sima kutya szikrázott forgott durrogott és szétdurrant!Életem leg szebb élménye volt elraboltak kaptam egy nagy zöld fénylő nyalókát meg egy számítógépet és most a repülőböl írok nektek más bolygók belsejében laknak és ti nem vettétek észre gyertek kapáljunk a marson!
2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

valaki tul hüje vagy tul logikátlan kell legyen hogy ne tudja erre a választ. Nézzetek fel az égre este s látszanak a csillagok vagy talán valaki oda felkasztotta?


a csillagok a bizonyiték arra hogy nem vagyunk egyedül. Lehetetlen.

2010. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
Sok miliárd csillag van rajtunk kívül ami úgy 82,23% hogy van rajtunk kívül élet mégha nemis úgy néznek ki mint mi...Nagyon a SIRIUSON GYANAKODNAK VAGYIS feltételezik hogy ott van élet, mivel ausztráliaban találtak egy képírás hogy a sirius mögött van 1 bolygó és tényleg van mögötte egy bolygó vörös színű, mint a jupiter. Ja és még vmi...Ha ufót keresel ne a konyhában a csésze alatt xDDDD
2010. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
ezeknek a válaszoknak nagy része hülyeség.léteznek ufók de nem úgy néznek ki(szerintem)mint ahogy mi kitaláltuk hogy zöldek és kör alakú pohárba repülnek,stb.
2010. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!