Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy reptoidal szólalt fel az ENSZ gyűlésen,kezdődik a felfedés?

Figyelt kérdés

Az ENSZ egy animált reptoidot mutatott be a gyülésén,amitöbb mint elképesztő.


[link]


[link]



Az ENSZ valójában a világunkat uraló gyíkember reptoidok nyilvános megjelenésére tréningezi az embereket,hogy ne legyen pánik a nagy bejelentés idejére.



Mi a véleményetek?



2021. okt. 29. 18:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

30 l

Hány világ végét kell még étélni, hogy felfogd, hogy nem léteznek!

2021. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy aki szerint ezek mind hülyeségek, az miért jön ide trollkodni? Nyilván olvassa a topikot az illető, ha rátalál. Én nem megyek a baba-mama topikba, se az elektronikus eszközökbe, 1 kérdést se olvastam onnan, biztos ott is írnak butaságokat de nem érzek késztetést hogy ott trollkodjak.

Ezek nem lehetnek mások, csak fizetett trollok, bérkommentelők akik utasítást hajtanak végre!

Hiszen ki szánná a szabadidejét egy olyan téma széttrollkodására amiben nem hisz, hülyeségnek tartja?

2021. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

32

Amennyiben továbbra is hinni fogsz ezekben csalódás fog érni.

2021. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

33, most az mindegy, hogy én hiszek-e a földönkívüliek létezésében, vagy sem. Maga a jelenség, vehemencia amivel széttrollkodnak egy ilyen topikot, na az az érdekes.

Hasonló megy a politika rovatban és a covid, oltás, vírus kérdéskörben is. Tehát mindig, kizárólag "melegebb" témákban.

Mintha lenne egy csapat, aki ezekre figyel és akcióba lép. Amelyik elhal magától, oda többet nem írnak, nehogy feléledjen a topik, de amelyik nagy aktivitást mutat, ott ez a látszólagos team is rendkívül aktív lesz. Egymást bátorítják, felpontozzák, stb és végül megölik a topikot.

Ez a megfigyelésem. Amúgy a kezdetektől gyakorizom szinte.

32#

2021. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

34

?

2021. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Ufokurtato007 ***** válasza:
#34 igen erre mar en is gyanakodtam, hogy vannak reptoid berkommentelok, es csak megerositeni a hitemet, hogy mar szinte mindenhol ott vannak es Minden keszen all az invaziora
2021. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

36

Majd meglátod, hogy nem lesz invázió.

2021. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

#21

"Mégis mi a jó égért lenne így rövidítve? Te normális vagy? Számtalan mizonyítek van, hogy nem léteznek."


Mert te hogyan rövidítenéd azt, hogy Reptoid És Plejád Alakulat? Egyértelműen csak R.É.P.A.-nak lehet és hozzánk hasonlóan tapasztalt ufológusok elfogadottan használják is a kezdetektől, annyira okosnak hiszitek magatokat ti szkeptikusok, de nem látjátok a fától az inváziót...

2021. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A L.E.C.S.Ó. Az minek a röviditése?
2021. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Hát... valójában eddig semminek, de akár lehetne Legalizált Emberevés Csipetnyi SÓval is
2021. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!