Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az Ön véleménye arról,...

Ufokurtato007 kérdése:

Mi az Ön véleménye arról, hogy a reptoidok kifejlesztettek egy eszközt ami képes a dimenzióváltásra?

Figyelt kérdés
Eléggé szomorító a helyzet, mivel ezekszerint képesek lesznek az interdimenzionális hadviselésre is, amire mi, emberek még nem tudunk reagállni, így megintcsak romlottak az esélyeink a közelgő invázióban.

2021. okt. 29. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
36%
Mindenhol ott vagyunk es tud rólunk a kormânyotok.
2021. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
85%
Jaj ne! Mi van ha megszerezték a veccő tervrajzát és a loúvak kiírtására készülnek!?
2021. okt. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
45%

Halló Halló.

Csak nem megszöktünk a Feketeerdő Klinikáról? Nyugodjon meg, én majd vissza kísérem a szobájába és beveszi a mai gyógyszer adagját. :)

2021. okt. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
52%

Mik ezek a válaszok. És a kérdés? Amennyiben tényleg kém nyilván titokban kéne tartania és csak annak elmondani aki felkérte rá. Ráadásul nincs is bizonyíték, hogy ezek a fajok léteznek. Ráadásul a teleportáló izé fizikai képtelenség és ne mond azt, hogy ezek át tudják írni a fizikát.

Mellesleg nézd meg ezt:

[link]

2021. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
78%

#14

Te most tényleg komolyan veszed a kérdést? :'D

2021. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
33%

#14 vannak állatok amik megteszik, oda vágnak a fizikának.

Pl dongó “A dongó szárnyfelülete 0,7 cm2, teljes súlya 1,2 gramm. Az aerodinamika ismert törvényei szerint ilyen feltételek mellett lehetetlen repülni. A dongó viszont ezt nem tudja. Egyszerűen csak repül…”

Meg:

[link]

Ok biztosan van rá magyarázat de mindegy.

2021. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
69%

15

Elsőre annak néztem, de így most egy kicsit vicces XD

16

Igen, van rá magyarázat, de dimenzió váltás nincs.

2021. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
69%

#14

De van rájuk bizonyíték, 404 például sokáig dokumentálta a krixkraxiakat és más fajokat de a hozzád hasonló trollok elűzték innen, pedig mennyi mindent taníthatott volna számunkra!


Egyszer meg is becstelenítették, majd viszonzásul kapott egy zöld villogós követ ajándékba.

2021. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
#14 van rájuk bizonyíték, én már a saját szememmel láttam több fajt is. Tehát kvázi tényként kell kezelni létezésüket.
2021. okt. 30. 18:03
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Ahmm. Én a tudományban hiszek nem pedig az ufo tévtanítókban. Azt nem tagadom, hogy léteznek, de azt igen, hogy ezek a fajok amikről itt beszélünk léteznek. Szerintem ne vitatkoztunk ezen úgy se tudjuk meggyőzni egymást.
2021. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!