Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan indult ez a reptoid...

Honnan indult ez a reptoid űrlény mánia?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan ,,értelmes" kérdések vannak. Tényleg mindenkit elraboltak a reptoid-ok és a RÉPA micsoda? Kíváncsi lennék honnan indult ez az egész és, hogy hisztek-e ebben az összeesküvés elméletben.

2021. okt. 30. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Hiszek benne
Nem hiszek benne
26 szavazat
1 2
 1/17 Grimfox ***** válasza:
90%
Van két, vagy három nagyon humoros troll(vagy egy, több fiókkal), akik elszabadultak ezzel a témával. Hogy melyik kezdte, azt a fene se tudja.
2021. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Én reptoid vagyok, és hiszek magunkban. De az utóbbi napokban már félek feljönni Gyakorira...ez annyira rossz, az az Ufokurtato007 felhasználónevű ember annyira ellenséges velünk...
2021. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ufokurtato007 ***** válasza:
41%
anno a dinoszauruszok közt volt egy faj, névszerint a troodon, amik túlélték a kihalást, majd továbbfejlődtek (magas intelligenciájuknak köszönhetően) és ők lettek a reptoidok, viszont egyedszámuk számottevően csökkent és megjelent egy új fenyegetés is, maga az ember. tudták, hogy jelen állapotban nem képesek versengésre, így elhagyták a bolygót és bosszút esküdtek. ahogy telt múlt az idő számuk egyre csak nőtt és több planétát, civilizációt leigáztak, uralmuk alá hajtottak. az univerzumunkban lévő többi idegen faj jobbnak látta szövetségre lépni velük, mintsem csatározni, így a haderejük egyre csak gyarapodik. az ősi maják megjósolták eljövetelüket, amit 2012-re datáltak. de nem történt meg az invázió, helyette előretolt hadtesteket telepítettek le a földön és alakváltó képességeiknek köszönhetően beolvadtak az emberek közé (usa elnökség, eu parlament) hogy bomlasszák a föld haderejét, mint egy vírus elkészítve a terepet egy nagyobb invázió számára. a prófécia úgy szól, hogy egy kiválasztott nép ráeszmél a közelgő veszélyről és összefogva képesek megállítani az inváziót. természetesen a mi ufológusaink jöttek rá erre, tehát mi vagyunk az a kiválasztott nép amit Csillaggyermek megjósolt. a galaktikus tanács szerint a jövő évi választások idején kezdődik a reptoid offenzíva.
2021. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3

Azt úgy hívják, hogy dinosauroid. Nem élte túl.

2021. okt. 30. 22:20
 5/17 Ufokurtato007 ***** válasza:
47%
ufológus vagyok, ezt kutatom, tehát jobban tudom
2021. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Csak remélhetőleg visszaáll a régi rend! Ha 2011-12 körül itt voltál, tudod, hogy minden invázióval egybekötött mindmeghalást megelőz egy ilyen időszak, aztán mind megyünk a lecsóba megint!
2021. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
/bojler ugyan itt eladó/
2021. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tudom, de van egy Lacerta interjú, érdekes, nem tudom, igazi-e, de szerintem jó. Régen olvastam már.
2021. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
80%
Ez David Icke agymenése. Régebben GYK-n gyakran poénkodtak rajta az emberek.
2021. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

David icke a szellemi atyja. Az ő lelki világát tükrözi S ahogy a vezetőket bankárok az, politikusokat megítéli.


Az utóbbi napokban hetekben főleg troll kérdések témája. Az elmúlt évek komolyabban gondolt kérdéseinek az emlékére.

Vagy szimplán ősz, hideg se többet ülnek a gép előtt. + őszi szünet. A legtöbben keddtől újra a pad alatt nyomják majd a telót.

2021. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!