Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Diákként mennyi kedvezményt...

Diákként mennyi kedvezményt lehet kapni B kategóriás jogsi árából mostanában?

Figyelt kérdés

Diák vagyok és le akarom tenni a B kategóriát

Felhívtam egy autós sulit és ott 5 ezret engednek el ha diák vagyok.

Nagyjából más helyeken is ennyi kedvezményt adnak ha diák vagyok?



2021. jún. 11. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus birka fogyasztói mentalitás, az számít a kedvezemény mennyi...
2021. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedvezményt nem fogsz kapni sehol, max. árába adják a diáknak mondjuk a kresz tanfolyamot.(Pontosan mire is kaptál 5 ezer kedvezményt?!) Ha arra gondolsz, bármelyik autóiskolánál 20 éves kor alatt visszaigényelhető 25 ezer ft a sikeres kresz vizsga után. Más “kedvezmény”-ről nem tudok.
2021. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tiszta szívvel írom, egyáltalán nem kötözködésképpen, de ezt te tudod megnézni.

Nemigen van olyan oktatási intézmény, amelyiknek ne lenne honlapja. És ha kedvezményt adnak - bármi alapján -, akkor azt érdekük feltűnő helyen hirdetni. (Nyilván csábításul teszik, de ha eldugják az információt, akkor nem sok jelentkezőt tudnak magukhoz édesgetni; akció ide, akció oda.)

B-kategóriát letenni szándékozó diák sok helyen lehet, van az országban. Ebből nem derül ki, hogy hol élsz. Ha valaki tőled 300 km-re tud egy 15% kedvezményt nyújtó oktatási helyet, akkor odamész? De ha utólag megírod is a települést, akkor is, válaszoló is ugyanazt tudja tenni érted, amit te is megtehetsz, magadért: keresgélni a környékeden levő oktatási helyek közt. Nem gondolom, hogy a számodra alkalmas területen áttekinthetetlen mennyiségű járművezető képző intézmény van.

2021. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, jól le lettem pontozva. Nem érdekel a százalékom, ha nektek ettől áll föl csináljátok. Csak arra kérlek akkor írjátok is le az indokát.

Mégis mi a bánatért számít hogy mennyi a kedvezmény? Ha van egy tanfolyam ami (oktatással, vizsgadíjjal, mindennel) 210 helyett csak 200 ezer mert akciós, az jobb mint ami alapáron 180, akció nélkül? Nem az számít hogy mennyit kell fizetni? Aki ezt megindokolja hogy miért van így, az nyugodtan pontozzon le, egészségére. De aki erre érdemi okot nem tud mondani az dugja fel magának a piros x-et!

2021. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!