Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Angliai UFO észlelés?

Ufokurtato007 kérdése:

Angliai UFO észlelés?

Figyelt kérdés

A videón jól látható ahogy egy krixkraxi könnyűcirkáló leszáll az angliai kisvárosban.


Link.: [link]


Szkeptikus vagy még, szkeptikuskám?



2021. nov. 22. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Nem
Már nem
Sosem voltam
6 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Hengem meggyőztél.
2021. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%
Leírni még szabad, de én a múltkor a teszkóban kimondtam hogy szkeptikus, és mindenki úgy nézett rám mint a véres rongyra. Azt hitték tüsszentettem.
2021. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Hát igen elszaporodtak a szkeptikusok. Mostanában a szkeptikusok üldözik az ufológusokat, ez olyan, mint anno a keresztényüldözés.
2021. nov. 22. 12:12
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Ne told már ennyire túl...

Krixkraxiak... Ha kevésbé fogyatékos vagy akkor többen elhiszik amit hablatyolsz.

2021. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem elhinni kell ezeket a dolgokat, hanem tényként kezelni, mint a gravitációt.
2021. nov. 22. 12:18
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Engem megvettél kilóra!
2021. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%

Krixkraxiak... Aha.... Ne nyomjad fullba... Legalább valami normálisabb nevet találjatok ki az agymenéseknek.

És a gravitáció és az UFO-k tényként kezelése között van különbség azért..

2021. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%

Szimplán a kérdező stílusabol lehet tudni hogy provokalja az embereket. Te nem vagy kutato ezt mar kielemeztuk. Nem uldozunk senkit. Csak nem lett szo nélkül hagyva hogy te olyan dolgokat propagalsz amik miatt halt mar meg ember mert azt hittek alakvalto gyíkember.


Ezzel a kerdeseddel is az a problema hogy provokalod az embereket. Nem ismersz mas szot es mondatot csak ezt a kettot.


"Szkeptikus vagy még szkeptikuskám. Na erre varrjatok gombot."


Ezeket ismételgeted ezt nevezik manipulációnak.


Nem ismered az embereket de te tobbszor bizonyitottad hogy koze nincs az ufohoz cikkeket osztittal meg amire szinten azt irtad hogy na invazio. Vagy politikus reptoid.


Most harom azonositatlan repulo targyra meg azt irtad krikszkraxiak. De pl. Harom dron is lehetett csak csöndben szólok.

2021. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon bugyuta vagy, három drón egymás mellett ilyen balanszban nem tud repülni, ennél azért jobb kifogással állj már elő, te világi szkeptikus.
2021. nov. 22. 13:44
 10/43 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak szimplan azt kerdezted volna hogy szerintunk ez micsoda es nem provokalod az embereket akkor mindenki irt volna tippet. De te kijelented hogy ez milyen ufo es a szavazasba csak olyan opcio van ami teged tükröz. Nem egy demokratikus ál ufókutató vagy. A szkeptikusokat kerdezed de volt olyan kerdesed aminel meg jelezted hogy szkeptikusok ne irjanak mikozben a szkeptikusokra voltal kivancsi. Figyi ott a tükör és legyél el magaddal és kérdezgesd magadat és bólogassál mert bologato embereket akarsz arra meg jó lesz saját magad is.
2021. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!