Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szabályos rendben repülő...

Szabályos rendben repülő ufókat láttak egy utasszállító gépről - videó. Még szkeptikus marattál?

Figyelt kérdés
Elképesztő. Falaxban sorakozó intergallaktikus űrhajókat láttak közlekedni egy repülőgépből. Na ehhez mit gondolsz? [link]
2021. dec. 21. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Inkáb arattam. Amúgy mindenki tudja maar, hogy vannak ufók. Amerikka is beismerte.
2021. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nincs itt semmi látnivaló, ezek csak kínai kémdrónok voltak
2021. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 scamdemic ***** válasza:
90%

„ehhez mit gondolsz?”

1. Ehhez mit szólsz?

2. Erről mit gondolsz?

2021. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3. Erre mit lépsz?
2021. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elszúrtad! Úgy kell írni, hogy szkeptikuska és mit gondólsz. Szigorúan hosszú ó!!!

Semmit nem gondolok, mert nincs kedvem vitázni.

2021. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Én ezután a videó után is szkeptikuska "marattam". Ugyanis amikor először megláttam ezt a felvételt azonnal tudtam, hogy ez mi, mert már láttam ilyet. Az ufokhoz semmi köze.
2021. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6, kedves szkeptikuska mi ez akkor? Amúgy en is szkeptikúska vagyok.
2021. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
#6 vagyok. Ez nem más volt, mint a nap fénytörése a repölőgép ablakán. Mivel a reülőgépek ablakai több rétegű nyomásálló üvegből készülnek ezért látszott úgy, mintha több kötelék repülne, mert mindegyik rétegen egy kicsit más szögben tört meg a fény. Világosan látszik a felvételen, hogy ahogy halad a gép alul eltünik egy folt és felül azonnak megjelenik mind a 3-nál.
2021. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
8, Köszönöm, így már világos.
2021. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

8-as, légyszi priviben add meg az elérhetőségedet, mert szeretném a hülye szakértőket, akik most vizsgálják a felvételt, hozzád irányítani, persze csak ha nincs ellenedre. 😂

Ők, a szakértők, még nem jutottak konszenzusra, hogy mik láthatóak a felvételen, az látszik és tudható, hogy nem járnak a gyakorira, itt hamar választ kaphatnak a megválaszolatlan kérdéseikre😂😂😂😂😂

2021. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!