Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy csapatnyi reptoidot fotóztak le az amerikai kongresszusban?

Figyelt kérdés

A reptoid alakváltók lebuktak.


[link]


Mi a véleményetek arról hogy a reptoidokat leleplezték a kongresszusban?



#Amerikai Egyesült Államok #UFO #reptoid #Alakváltó földönkívüli
2022. jan. 15. 09:11
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
31%

Igen ufo, repülő tárgy.


[link]


Nem madár meg lábosfedő.


Olvasd el és értelmezd.

Az ufúrtató meg a gyíkizé 2 buta gyenge szkeptikuska akik így akarnak viccet csinálni a témából.


Hozzáértő emberek megmondták hogy ezek idegen járművek, mert a földön nem ismert olyan tech amivel így lehet repülni.


Én ha olvasok ilyen híreket, akkor nem benyalom egyből, hanem elemzem, ez a különbség."


Nem, csek megmagyarázod magadnak hogy kamu, ez nem elemzés.

2022. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
66%
Csak*
2022. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
93%

31-es ha nem tudja hogy mi az, akkor ufó, és az lehet lábasfedő is míg meg nem találja a mezőn, hogy jé, már tudjuk, hogy mi.


Az angol szó azonosítatlant, meghatározhatatlant jelent, és az lehet bármi, egy fedő is, vagy egy madár is, míg nem tudják micsoda. Miután tudják akkor már fedő lesz annak a repülő tárgynak a neve.

2022. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarázom magamnak hogy kamu, ugyanis tanultam photoshop-ot, és kép manipulációról is tudom, hogy micsoda, és nem mellesleg egy újságíró ilyen képet nem csinál, ami homályos. Azért logikus gondolkodás és elhitetem magammal,hogy kamu között óriási különbségek vannak.
2022. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként linkeltem azt az oldalt amiről át lett linkelve, ott is azt írták kommentben hogy kamu, de a blog írója is az eredeti forrást kereste.
2022. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
93%
28-as inkább mosogass el, ahelyett, hogy valótlan dolgokat állítasz civil emberekről, akiknek semmi köze a te gondolataidhoz. Értelmesebb elfoglaltság lenne, ahelyett, hogy rágalmazol és vádaskodsz.
2022. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Bebizonyítottátok hogy kik vagytok,reptoidbérencek!
2022. jan. 15. 16:08
 38/57 anonim ***** válasza:

13-as először a HD fogalmának kéne utánanézned. Ezek katonai repülők célbefogó képei, amik épp egy Undefined Flying Objectet magyarán U.F.O.-t észleltek és egyik sem HD minőség. :)


Nem értetted amit 11-es kért tőled. :)

2022. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
93%

37-es kezd elszaladni veled a ló, én már amúgy jelentettem a kérdésed, mert rágalmazol össze vissza civil embereket, köztük engem is, voltam ügyeletes ufológus, háttérhatalom tag, észlény, most reptoidbaby.


Már nem először kapom ezt meg a mélyen provokáló "ufologus"-oknak nevezett gyk kérdezőktől. Miért nem dolgoztok? Minthogy itt álhíreket írtok? Megint egy újabb sértő névvel illeted az álhírek ellen küzdőket.

Először is az internet etikettet kéne jobban elolvasnod, és a gyk szabályzatát, mert ez már a provokáció és a trágár szavak tárgykörei, lehet kérdezni, de csak mert nem értenek egyet az elvakult hiteddel, attól még nem kéne sértegetni, rágalmazni a másikat és bunkózni. Amiket írogattál rólam is és a többiekről is, hogy reptoidbaby-k vagyunk,miközben mi csak felhívtuk a figyelmet a vigyázz, gondolkodj logikusan segítő válaszokkal.

2022. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
93%

Oh javítom a rágalmadat, azt írtad rólunk, hogy reptoidbérencek vagyunk.


Megtennéd, hogy befejezed az agresszív rágalmazásod és sértegetéseid?


Azt mindannyian megköszönnénk.

2022. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!