Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy csapatnyi reptoidot fotóztak le az amerikai kongresszusban?

Figyelt kérdés

A reptoid alakváltók lebuktak.


[link]


Mi a véleményetek arról hogy a reptoidokat leleplezték a kongresszusban?



#Amerikai Egyesült Államok #UFO #reptoid #Alakváltó földönkívüli
2022. jan. 15. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Te provokálsz és támadod a személyemet,amit szintén tilt a gyk.


Amúgy meg ne zaklass mert következményei lesznek,az internetes zaklatás büncselekmény!

2022. jan. 15. 16:57
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

* Amúgy ezt a cikket linkelték ezen az oldalon a helenastales.weebly.com oldalról,magyarán önmagára mutató link. Ugyanis én csekkoltam jobb klikk a képre és vizsgálat elemmel a kódját is mutatja, csak ahhoz ugye értenetek is kéne.


Ezt javítanám, én csekkoltam a képre klikkelve, jobb klikkel a weboldal forráskódját, és a képre vonatkozólag csak önmagára mutató link volt, maximum a képet lehetne csekolni a tineye nevű alkalmazásba vagy a google azonos képkeresőjébe, hogy hol található még ez a kép, de ez a kép homályos, magyarán egy újságíró valódi képét manipulálták, több tucat ember fejére star trek-es reptoid fejeket photoshopoltak és magas szürke fejeket.


Egy profi újságíró aki a kongreszusi termekbe is bejáratos, az nem ilyen képeket készít.

Egyébként a jobb fal mellett van két ember, az egyik hölgynek a fejét csak félig photosopolták a karikán kívüli fal előtt lévő jobb oldali vállig érő hajú hölgy, mellette egy afro ember csücsül. Sőt a középen lévőnek látszik hogy a klón eszközt elmaszatolta a feje és a nyakkendője között. Amúgy iszonyat pixeles a kép, a pixel kockákat is látni, ez azt jelenti, hogy lementették a kis felbontású képet valahonnan, és ez nem az eredeti, pláne nem a raw fájl.


Szerintem lehet már be is perelte az a több tucat ember a kép manipulálóját.

2022. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
95%
És a lementett kis felbontású képet photoshopolta, aminek az eredménye, hogy látszik hogy ez egy lopott kép,mert pixeles az egész.
2022. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
95%

41-es tévedsz én csak próbálok megelőzni egy incel mozgalomhoz hasonló dolgot ami kezd nagyon arra hasonlítani sajnos. Én nem provokáltam sem nem zaklattalak én csak a kérdésedhez véleményt írtam amiben te engem is és a többieket is sértegettél olyan módon ami papír lapra se való. Magyarán az aggasztó hogy ha valaki nem ért egyet a te kérdéseddel akkor már észlénynek nevezed, szkeptikuskának, reptoidbérencnek volt a társaid közül aki engem reptoidnak is nevezett mert mertem felszólalni az álhírek ellen.


Az aggasztó hogyha ezt így folytatjátok akkor nehogy valaki ennek a bullyingnek az áldozata legyen amit földönkívüli kérdések mögé rejtve bántjátok azokat akik nem értenek egyet vagy jelzik hogy ezt már megcáfolták vagy kamu hírek. Inkább neked kéne elgondolkozni hogy miért vetíted ki az agressziv megnyilvánulásaidat a másikra. Lekezelő és tiszteletlen a stílusotok.

2022. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
96%

Nem vitattunk már meg hasonlót?

A kép szokás szerint homályos pixeles, rossz a felbontás.

Az arc igazából elmosolyodott, vagyis nem tiszta.

De elsőre igen úgy tűnik, és racionális 21. Szdi felvilágosodott emberek vagyunk, civilizációnk jelenlegi csúcsa, ha a középkori felfogásban maradtunk volna instant elhinnénk ez bizonyíték gyanánt, de ugye ennél mi megfontoltabb, tartózkodóbb, tudatosabb emberek vagyunk.😏

Nincsenek csodák, vámpírok, onik, koboldok.

Kivéve a trollok azok bizonyítottan léteznek ember bőrbe bújva....

2022. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Jó,látom nem érted,SENKI nem kért rá hogy itt hazudozz undorító módon,lehet lépni innen zaklató.
2022. jan. 15. 17:53
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a képet hát ez iszonyat gyenge.
2022. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

46-os javaslom nézz utána a zaklató fogalmának.


Egy nyilvános oldalon, egy nyilvánosan feltett kérdésre írtam véleményt, objektívan le is vezettem neked mit gondolok a képről, hiszen te kérdezted.


Te megvádoltál emiatt zaklatással, és írtad, hogy bűncselekmény, de ez rágalmazás ne haragudj, és az is bűncselekmény valótlant állítani a másikról, lelki károkat okozva egy nyilvános kérdést megválaszolónak, akit azóta sértegetsz. Miközben én nem írtam rólad ilyen jelzőket,mint amiket te rám, idézem sorba:

"megjött a magát ufókutatónak kiadó ügynök, háttérhatalom, észlény, reptoidbérenc, zaklató." A társaid neveztek reptoidnak is, de az ismétlő szavuk a szkeptikuskák sértő szó.



Én jeleztem, hogy ez már kezd az incel mozgalomra hasonlítani, és nem az Alana féle incel mozgalomra értem.


Egyébként szomorú, hogy egy amerikai sportközvetítő összeesküvéselmélete ami már okozott tragédiát, tovább dívik, ezért igyekszem minden ilyen kérdésnél jelezni a véleményem, hogy ne fajuljon el ez a részetekről.


Nekem ez úgy jön le hogy interneten vezeted le a dühödet, ez a részedről nem a földönkívüliekről szól, egészen más van-e mögött, sértegeted az általad kérdezett embereket, dühöt és agresszív érzéseket közvetítesz az írásoddal. Rágalmazol és vádaskodsz, de nem fogadod el a másik véleményét ami nem egyezik a te elvakult hiteddel,mert ez már elvakultság,mivel ha valaki nem azt írja ami neked tetszik, akkor jön a sértő szó a részedről.

2022. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

46ost azt sem tudom kinek írta...

De ha tényleg az a baja amit írok akkor arra van megoldás…

[link]

2022. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

A zaklatást meg privát üzenetnek vettem.

Kérdező ha az akkor tiltod azt annyi.

2022. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!