Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy csapatnyi reptoidot fotóztak le az amerikai kongresszusban?

Figyelt kérdés

A reptoid alakváltók lebuktak.


[link]


Mi a véleményetek arról hogy a reptoidokat leleplezték a kongresszusban?



#Amerikai Egyesült Államok #UFO #reptoid #Alakváltó földönkívüli
2022. jan. 15. 09:11
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Ne a kérdését jelentsétek hanem a válaszait.

Ónos érdekem hogy megmaradjon a kérdés köszike.😊

2022. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

49-es nekem írta mert mertem véleményt írni a képről hogy borzasztóan pixeles a kép és látszik hogy lopott képre van rámanipulálva Startrekes földönkivüli fejek és konteos oldalakrol szerzett magas szürke fejek.

Az egyiknél elmaszatolta a klón eszközt. Jeleztem azt is, hogy megcafolt dolgoktol kezdve a koze nincs cikkekig irogatnak nem egy ilyen kérdést a társaikkal, raadasul mindig csak konteos oldalakat linkelnek.

Ezt nekem írta, mert szépen csöndben jeleztem neki hogy ne sértegessen a bullying sértő szavaival és azert mert mertem jelezni hogy az incel mozgalomra kezdenek hasonlítani. Ha valaki nem bólogat azokat sértegetik.


Jeleztem nekik hogy ne tegyék ezt a naív emberekkel.

2022. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
51-es én a sértegető válaszát jelentettem.
2022. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
* Az egyiknél elmaszatolta a klón eszközt aki manipulálta a képet, látszik is. Megtöri a maszat a pixeleket.
2022. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

50-es nem írt neki senki privátot, engem sérteget mert véleményt írtam, hogy manipulált kép. Csak rágalmazni tud, de jeleztem neki, hogy nem ártana a zaklatás fogalmának is utánanéznie.


Mivel más véleményen voltam mint ő, elkezdett puffogni rám sértő bullying szavakat, és rágalmazott is, már idéztem, hogy miket mondott rám, de felsorolom megint:

"megjött a magát ufókutatónak kiadó ügynök, aztán ügynöknek nevezett, majd megkérdezte,hogy mennyit fizet a háttérhatalom, utána észlénynek nevezett, majd reptoidbérencnek, majd zaklatónak."

Csak mert válaszoltam a nyíltan feltett kérdésére.

2022. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Vicces vagy :-)
2022. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben troll.
2022. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!