Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Univerzum vegtelen?

Az Univerzum vegtelen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az emberiseg meg nem erte el a veget es nem tudjuk milyen nagy.De ha van vege,akkor a TE velemenyed szerint milyen az?Mint egy fal?Ott vege es kesz?Egyetlen iranyban sem ertek el meg sose a veget,meglehet hogy tenyleg vegtelen?
2010. szept. 10. 16:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
66%
Én úgy gonodlom, hogy van több bolygó is csak úgy vannak elhelyezkedve, hogy hiába megyünk akármeddigis nem érjük el őket.. Majd, ha eljön egy bizonyos év akkor válnak láthatóvá és lehetnek felfedezhetőek.
2010. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
szerintem körbe körbe van.nincs fal vagy ilyesmi.szerintem.
2010. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Jo de ha korbe korbe van akkor is kell legyen egy sz`ele nem?
2010. szept. 10. 16:45
 4/43 anonim ***** válasza:
emberi ésszel nehezen fogható fel sajna.
2010. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%

igen, szerintem is nehezen fogható fel emberi ésszel, de szerintem létezik olyan ember a földön aki tudja, érti, mi ez az egész, belelát. Az én elképzelésem, hogy hatalmas, és végtelen, akár úgy, hogy ha elérsz egy pontra, "elölről" kezdődik az egész, szerintem sincs fal meg ilyesmi. Mert akkor mi lenne a fal mögött? :)

De abba is belegondoltam már, mi van ha az Univerzum csak egy kísérlet, tegyük fel egy kis gömb, amit mondjuk szintén emberek terveztek, és vizsgálnak, de körülöttük is van egy ugyanilyen Tér, amit nem ismernek csak találgatnak.

Lehet ha megtudnánk MINDENT, olyan nagy lenne az információ, hogy szétrobbanna a szánalmas agyunk.

2010. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
HÉj! az egyik osztálytársam is ugyanezt mondta!, csak nem te juroszaurusz?
2010. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
juraszaurus
2010. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
véges végtelen.
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
nem én vagyok "juroszaurusz" ha nekem írtad :)
2010. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Nem végtelen.

Ahová még nem ért el egyetlen csillag, egyetlen galaxis fénye sem, ott nincs SEMMI, azt már nem hívjuk univerzumnak.Az univerzum addig tart, ameddig elér a benne található testek fénye..így mindig növekszik, nem végtelen.

2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!