Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Univerzum vegtelen?

Az Univerzum vegtelen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az emberiseg meg nem erte el a veget es nem tudjuk milyen nagy.De ha van vege,akkor a TE velemenyed szerint milyen az?Mint egy fal?Ott vege es kesz?Egyetlen iranyban sem ertek el meg sose a veget,meglehet hogy tenyleg vegtelen?
2010. szept. 10. 16:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel h az emberise g megtalata az univerzum egyik veget,mi lenne ha fal lenne? nos ha lenne is 1 bizonyos fal az a fal honnan van ??? dimenzio kapu ami ha feltorik kaosz lesz ??? szval ezek a kerdesek is felmerulhetnek ha ez lenne ,szerintem. Ugy h en azt mondom ,h hatartalan.
2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Ezek olyan erdekes dolgok....a mi agyunk nem kepes emberi kepesegekkel felgofni azt hogy valami vetelen,vagy azt hogy "Semmi"....pedig hanyszor kimondjuk azt hogy "semmi sehol" peldaul...na azt egyszer megneznem...habar nem latnam,mert ugyebar..SEMMI!!
2010. okt. 2. 14:19
 33/43 anonim ***** válasza:
Szerintem is határtalan az univerzum. Egy nagy sötét valami, ami valahogyan, valamiért, valamiből létrejött. Ugye a kérdés, az - és ez nagyon sok tudós kérdése is - az a valami, amiből létrejöhetett, na az honnan jött, mi okból. Az atomok egyáltalán hogyan keletkeztek... Az oké, hogy próbálják kísérletekkel megfejteni, de ha nincs semmi, akkor abból valamit hogyan lehet előállítani? A kísérleteknél is vannak alapanyagok, különböző atommagok stb. Furcsa a világ, felfogni nagyon nehéz, de talán jön valaki, aki elárulja a megfejtést.
2010. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
42 a megfejtés.. ;)
2010. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
milyen 42?
2010. okt. 2. 15:04
 36/43 anonim ***** válasza:
Ez a galaxis útikalauz stopposoknak c.könyvben van..A válasz a világmindenség meg minden nagy kérdésére.. :D
2010. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
a 42-őt kitudod fejteni? :D
2010. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Ha lenne valahol "vége" akkor mi lenne azon túl? van valami amin nem lehet átmenni? és mi van a mögött? : D
2010. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Szerintem végtelen. De vajon mi lehetett az ősrobbanás előtt? Semmi? Az ember képtelen ezt felfogni. Így is megfájdult a fejem a sok gondolkodástól:D
2010. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nah akkor az én verzióm:


A legnagyobb baj az ebben a kérdésben hogy, a tudósok is hasonló eszmefuttatásokat publikálnak neves újságokban mint ti. :D:D.. Szóval egyenlőre csak filozofikus kérdés mit tudományos :D..


De fal az nincs, mint amikor körberepülöd a földet, akkor sem veszed észre hogy körbe jársz, csak azt hogy nini, megint ugyan ott vagyok, mint ahogy Magellán is körbehajózta a földet. Szóval tudományosabb nevén lokális rendszerben vagy. Ahol van idő, fény és tér... Ha valaki meg szeretné nézni mi van az univerzum határán, el is kell jutni oda valahogyan, pl Magellán is tudta hogy körbehajózta földet, de megint 1 kérdés merülhetett fel benne, hol van, miben van a föld? most már tudjuk a világűrben, de erre nem tudott rájönni.. mivel nem volt rakétája, nem úgy mint gagarinnak :D... Szóval első kérdés.. mivel és hogyan juthatunk ki a lokális rendszerből? és ha ki is jutunk nem halunk meg? mert ott nincs idő, sem tér.. de az én elképzelésem szerint ha kijutsz akkor saját magadnak adsz értelmet... szóval ott az óra a kezeden ketyeg tovább, lesz tér mert ott vagy... és sorolhatnám. Azonban nagy kérdés? hogy viszonyul mondjuk a földi tér, idő a világűrön kívüli térhez, időhöz.. gyorsabb? lassabb? vagy megáll? vagy csak a földről figyelők az veszik észre nem vagyok többé? majd megint a semmiből előbukkanok?.... szóval lehet találgatni :D

2010. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!