Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisznek sokan a reptoido...

Miért hisznek sokan a reptoidokban?

Figyelt kérdés
Semmi bizonyíték nincs létezésükre még is olyan sokan hisznek benne. A fizika törvényeit is megszegik ezek a lények senki nem látta őket vagy legalább is nincs semmi hiteles bizonyíték még is rengetegen hisznek egy elmebajos újságíró kitalált képzeletében.

2022. febr. 6. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Ellent mondok minden tudományank és hiszek bennük
A józan ész és tudomány híve vagyok tudom, hogy nem léteznek.
17 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
68%
Istenére sincs semmilyen bizonyíték, mégis mennyien bégetnek vasárnap a templomokban és mennyien öltek annó a nevében
2022. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
51%

Á, szerintem itt a többség csak hülyéskedik.

Én meg a pirézekben jobban hiszek.

2022. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Ufokurtato007 ***** válasza:
19%
Rengeteg bizonyíték van a létezésükre, az ősi prófécia, a megannyi félresikerült alakváltás, ami lencsevégre került, az árulkodó nyomok az invázióra/leigázásra, a sok szemtanú, források, képi- hangbizonyítékok. A józan ész és a tudomány híve vagyok, mivel ufológus vagyok, így biztosra tudom, hogy léteznek.
2022. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
63%
Mert buták, iskolázatlanok.
2022. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

3

Sajnos az eddig általad felhozott kép mind photoshop volt és valahányszor bizonyítékot kértünk azt mondtad titkos így nem nagyon tudunk hinni neked.

2022. febr. 6. 12:48
 6/46 anonim ***** válasza:
19%
A szkeptikusok hisznek benne, ők emlegetik mindig.
2022. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
25%

"Semmi bizonyíték nincs létezésükre még is olyan sokan hisznek benne."

Személyesen is láttam olyan dokumentumokat, amik bizonyították a létezésüket. 19 ilyen dokumentum van nálam is.

2022. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
29%

Ufokurtato szaktárs hozzászólását kiegészíteném:

"így biztosra tudom, hogy léteznek."

Nem csak biztosra tudod, hanem BIZTOSAN léteznek.

2022. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bizonyíték az a 19 se létezik nem vagy képes megosztani csak itt okoskodsz. A tudományban meg számtalan ellenbizonyítek van létezésükre nem csak 19.
2022. febr. 6. 14:40
 10/46 anonim ***** válasza:
55%
Nem léteznek. Ember kint élek pusztába tanyán éjjel nappal ki nézek a csillagos égre, semmi szokatlan dolgot nem látni. Ergo nincs ufo kamu mind. Buktátok a dolgot.
2022. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!