Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisznek sokan a reptoido...

Miért hisznek sokan a reptoidokban?

Figyelt kérdés
Semmi bizonyíték nincs létezésükre még is olyan sokan hisznek benne. A fizika törvényeit is megszegik ezek a lények senki nem látta őket vagy legalább is nincs semmi hiteles bizonyíték még is rengetegen hisznek egy elmebajos újságíró kitalált képzeletében.

2022. febr. 6. 10:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
27%
20 - Korábban már valaki elismerte, hogy nála is vannak bizonyító dokumentumok, úgyhogy owned vagy.
2022. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

21

Pont annyira van nálam mint nálad mivel nincsennek.

Nem tudom neked mi jön le ebből, de tartalmilag annak kellene, hogy Mindenkinek ugyan annyi bizonyítéka van a reptoidokra mivel senkinek nincs. Neked nincs, nekem nincs, senkinek sincs.

2022. febr. 6. 18:25
 23/46 anonim ***** válasza:
86%
Itt az oldalon senki nem hisz benne,csak szeretnek trollkodni.A többi embert nem tudom
2022. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
6%
22 - Korábban elismerted, hogy te is láttad a dokumentumokat, úgyhogy ez nagy koppanás volt, barátom!
2022. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

24

Szöveg értés 0...

Nem tudom neked mi jön le ebből, de tartalmilag annak kellene, hogy Mindenkinek ugyan annyi bizonyítéka van a reptoidokra mivel senkinek nincs. Neked nincs, nekem nincs, senkinek sincs.

Csak ismételni tudom magadat te meg csak fel mondatokat olvasol el. Azért van nálam is pont annyi dokumentum mert nálam 0 van akárcsak neked 0

2022. febr. 6. 20:13
 26/46 anonim ***** válasza:
17%
25 - Kár módosítgatni a dolgokat, már elbuktad a vitát, amikor beismerted, hogy te is láttál ilyen bizonyítékokat. Hiába magyarázkodsz utólag.
2022. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

26

Szöveg értés 0...


Nem tudom neked mi jön le ebből, de tartalmilag annak kellene, hogy Mindenkinek ugyan annyi bizonyítéka van a reptoidokra mivel senkinek nincs. Neked nincs, nekem nincs, senkinek sincs.


Csak ismételni tudom magadat te meg csak fel mondatokat olvasol el. Azért van nálam is pont annyi dokumentum mert nálam 0 van akárcsak neked 0. Én csak magamat ismétlem nem módodsítok te neked még nincs szövegertesed.

2022. febr. 6. 20:27
 28/46 anonim ***** válasza:
35%
27 - Engem már csak egy dolog érdekel. Most akkor tudod, hogy a "szövegértés" szót egyben kell írni, vagy nem? Csak mert a 27-es kommented elején, illetve a 25-ösben külön írod, majd a 27-es hozzászólás végén egyben. Akkor most tudod, hogy hogyan helyes, vagy csak a biztonság kedvéért leírod minden formában, hogy egy biztos jó legyen?
2022. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

28

Tipikus troll! Amint vesztes helyzetben van tereli a szót.

2022. febr. 6. 20:34
 30/46 anonim ***** válasza:
10%
29 - Úgy látom, nem tudtad megcáfolni, amit írok. Ezt a vitát is megnyertem!
2022. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!