Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Már láttatok, vagy tapasztalta...

Már láttatok, vagy tapasztaltatok bármilyen ufót?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Hanyadik sörnél tartasz?

Alakul már az este?

2022. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ufokurtato007 ***** válasza:
38%
Tanulmányok szerint minden 2. emberrel élete során legalább 1 x. típusú találkozás történik. Valakit véletlen, valakit szándékosan rabolnak el. A legtöbb ufológust, ellenállás tagját a tudások végett szoktál általában elrabolni.
2022. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Honnan tudtad? :D Itt vagyok az akácfa sörözőbe a haverokkal azt feljött ez az ufós téma. Alapozás már megvolt
2022. márc. 25. 19:41
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Sosem fogsz látni idegen űrhajót!!! NEM lehetséges!!!! Azonosítatlan repülő tárgyat láthatsz, viszont ez nem egy idegen létformával irányított űrhajó, vagy csillaghajó, vagy nevezzük bárhogy!!
2022. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Engem egyszer majdnem elraboltak, de aztan bebújtam a kuka mögé a Spar parkolóban. Majd egy jól irányzott rugással belerugtam a kukába. Szegények összekevertek vele.
2022. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést lehet valahogy törörlni, vagy látszódik a nevem, mert tegnap kicsit bódult állapotban írtam ezt ki...
2022. márc. 26. 08:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszódik a neved
2022. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Rendszeresen, de csak akkor jönnek elő a nyamvadtak, amikor részeg vagyok.
2022. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Én láttam valamit egy nyári éjszakán az égen, de nem tudom megmondani, hogy mi volt az. 2 fénypont haladt egymás mellett párhuzamosan az égen, a magasságot nem tudtam megállapítani, egy kicsit nagyobbnak látszottak, mint a csillagok, de nem sokkal. Azt gondoltam , hogy valami műhold, de aztán megállt a két fénypont és egy pár másodperc múlva, az eddigi haladási irányukhoz képest 90 fokban és egymáshoz képest ellentétes irányban marha gyorsan elhúztak és eltűntek. El nem tudom képzelni, mik lehettek ezek? Ennek már legalább 20 éve.
2022. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem
2022. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!