Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Raboltak el közületek bárkit...

Raboltak el közületek bárkit az űrlények?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok? Csak őszinte választ várok, mert szeretnék valamit megtudni

2022. jún. 20. 09:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
#10: Csak foszlányokra emlékszem, de jó érzés társul hozzá. Amikor visszajöttem az utána viszont rossz volt, hányingerem volt és furcsán fájt a fejem.
2022. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
#9 Tökéletesen értem, hogy mire gondolsz.
2022. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

11#

Köszi.

Nyilván ez csak találgatás, de valószínűleg egy pozitív faj vihetett el, inkarnácio elötti beleegyezéseddel, hogy erre egyszer sor fog kerülni, és megejtik a vizsgálatot.

Azt még találgatni sem akarnám-tudnám nyilván, hogy mit vizsgálták.

2022. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Még 7 évvel ezelőtt elvittek az űrhajójukra. Éjszaka tekertem városon kívüli bicikliúton, egyedül. Hirtelen előttem teremtek, mire lefékeztem, egy lézerfénnyel rámcéloztak és már mozdulni sem bírtam. Ezután valami repülő szállítójárművel vittek fel a hajóra. Megvizsgáltak, nem értettem mit beszélnek, de a hologramképek alapján szerintem egy másik csillagrendszer, egy lakható bolygójára akartak vinni. Lehet ott kolonizálják az embereket? Ha nem értettem félre, a csontozatom nem tetszett nekik, nem bírta volna az új bolygó nagyobb gravitációját. Tehát megmenekültem, vagy pont fordítva? A lényeg, hogy visszavittek az út szélén heverő bicajomhoz. Az egész nem volt több 10 percnél, azóta sem láttam őket.
2022. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd Patakyt.
2022. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2022. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Elraboltak 2020ban. Egy alternatív világba találtam magam hirtelen, ahol járványok, háború, hatalmas infláció,szegénység, hataloméhes/mániás vezetől/politikusok/emberek...meg ilyen marhaságok zajlanak.Szerintem az a céljuk ezzel az űrlényeknek hogy jobban értékeljem a világomat.Szerintük legalábbis a korábbi életemet alul értékeltem.Most már ezeket látva minden nap elmondom hátha meghallják hogy megtanultam a leckét, jobban fogom értékelni az életem, úgyhogy juttassatok vissza a valóságba.De hát csesznek rá, mintha direkt szivatnának a kis rohadékok! Esténként hallani szoktam a kacajaikat!
2022. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

13-as na és ha nem is vizsgálat miatt vitték, hanem szimplán csak ismerkedni akartak vele, beszélgetni, és megkínálták itallal, és elfogadta a válaszoló és azért fájt a feje és azért volt hányingere?


Vagy épp szerelmi bánata volt az egyik földönkívülinek és magányosnak érezte magát és beszélgetni akart valakivel, és kipróbálta a közös sörözést? Mert olyat még nem csinált?


Ez volt a poén része.


De amugy nem trolkodok. Csak hát a fejfájás és a hányinger szimpla dolgoktól is lehet. Pl. kevés vizet ivott azon a napon.

2022. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Amugy pl. mikor visszatérnek a Nemzetkozi Urallomasrol az asztronautak nekik is vannak tuneteik. Az urben toltott ido plane hogy ott a hanghatások is másabbak. Képzeld el hogy születésedtől fogva hozzá vagy szokva a Schumann-rezonanciához, ami a bolygófelszín és az ionoszféra által határolt gömbréteg elektromágneses sajátfrekvenciái, ami Elf tartományban van. Aminek a jelentése nem nem az elfek, hanem egy angol szó rövidítése, extrém alacsony frekvencia. Pl. Elf-frekvenciával kommunikálnak is, pl. tengeralatjárók.


Na mivel egész életedben hozzá vagy ehhez szokva, és egy űrhajón ez nincs, vagy másfajta hangfreqenciaja van az űrhajó hangjának, de gondolom van olyan fejlett, hogy gravitációjuk van, okozhat fiziologias panaszt.


Ha megnézed az asztronautákat, mikor a nemzetközi űrállomásra érnek nekik is kell idő míg a vérnyomásuk aklimatizálódik.


Bár egy fejlett technológiaval rendelkező űrhajóban azért szerintem nem így működnek a dolgok, ott szerintem ezeket a dolgokat megoldották már. Olvastam ilyen beszámolóról már, hogy az űrhajón semmi bajuk nem volt.


De azért ha azt nézed ez egy extrém változás egyik pillanatban a Földön vagy aztán az űrbe egy űrhajón. Gondolom az a válaszoló aki írta a fejfájást, annak a szervezete megérezte a változást vagy a frekvencia változás a ludas.

2022. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
De amugy kevés vizet ivott attol is lehet. De csak tippeltem. 18-as, 19-es vagyok.
2022. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!