Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Raboltak el közületek bárkit...

Raboltak el közületek bárkit az űrlények?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok? Csak őszinte választ várok, mert szeretnék valamit megtudni

2022. jún. 20. 09:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%
A 14-es figyelmébe ajánlom, az [link] oldal el olvasását.
2022. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

21-es csak a 14-es nem aludt mikor ez történt, hanem éjszaka biciklivel úton közlekedett.


Egyébként tudatos álmodás kezdetekor, amikor még tapasztalatlan az illető és kizökken az álom irányításából, akkor szokott előfordulni alvási paralízis.


De azért megcáfolható ez, mert aki tudatos álmodik, az konkrétan tudja, hogy álom és úgy alakítja ahogy akarja. Magyarán ha csak álom lenne, akkor nyilván a tudatos álmodó átalakítja ezt az álmot vagy vicces álommá, vagy kedvező jó álommá.


A tudatos álmodás ezt jelenti, és az ébredés után is tudja, hogy ez álom volt, és ő alakítgatta.


De amugy érdekes a cikk.

2022. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
22-es válaszíró része! A 21-es voltam, és én linkeltem be az origós cikket. A "21-es csak a 14-es nem aludt mikor ez történt, hanem éjszaka biciklivel úton közlekedett." Mondatodra válaszolva lehetett hallucináció is. Nem kell drog hogy hallucináljon az ember. Én is kaptam, például receptre olyan erős fájdalomcsillapítót, amelynek egyik mellék hatása enyhe hallucináció volt. Tehát a 14-es válaszára vissza térve, kérdés nem-e csak hallucináció volt.
2022. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Gondolom ha olyan gyógyszert kap amivel nem közlekedhet se autóval se biciklivel, akkor nyilván nem fog biciklire pattani. Itt miért feltételezi mindenki, hogy az illető halucinál? Ez tipikus a gyk-n. Vagy őrült, vagy dilis, vagy halucinál. Ez a gyk.


Ő még csak nem is linkelt köze nincsen hozzá cikkeket. Leírta amit tapasztalt.


Amit meg a 21-es linkelt az azért nem illik bele a képbe, mert a tudatos álmodás azért tudatos, mert akkor is tudja, hogy csak álom amikor saját maga alakítja az álmot, és ébredés után is fogja tudni.


A cikkben meg az ágyukban alvó emberekről írt. Azért nagyon nem mindegy.

2022. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodás teljesen más. Ott az illető tudja, hogy az egy álom, és nem random álmodik, hanem saját maga alakítja az álmát. De ébredés után is teljesen tisztában van, hogy tudatos álmodott.
2022. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A cikkben utalnak rá, -bár nem mondják ki- hogy talán a filmekből vannak ezek a hasonló "álmok", azonban azt is írják hogy az 1800-as évektől feljegyeztek már hasonlókat.

Pont fordított a dolog, azért vannak a filmekben ezek, mert az emberek fejében ezek a képek vannak, és ezt viszik filmre.

Az a terület ahová a tudat ebben az állapotban kerül az korántsem olyan ártatlan, mint ahogy sokan hiszik.

2022. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!