Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit lathattam a viharban?

Mit lathattam a viharban?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap este folyaman a viharban lattam egy feny csikot, kozeleben egy mozgo targgyal igaz a kepet nemtudom ugy atkuldeni hogy mozogjon de iphonem van es ezen eleve mozog kicsit a kep, en lattam amikor megneztem a fotot jobban es viszabtekertem, hogy elment jobbra egy cseszealj alaku valami annyira azert nem latszodik csak erdekes, akarhanyszor le akartam videozni eltunt de fotot sikerult elcsipnem!! Azt szivesen atkuldom privatban:) igazandibol nem szeretnek allitani semmit se csak segitseget kerni hatha valaki tudja mi lehetett ez mert hogy villam nem az is fix, meg hat azt nem lehet lefotozni, de mikor nem videoztam ujra lattam egy kis ideig nem tartott sokaig ez az egesz de ilyet eletembe nem lattam ahhoz kepest szerintem eleg jol lefotozta a telefonom! Aki szivesen segitene nekem es erdekli ez a dolog, az irjon privatba
2022. júl. 2. 20:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 grafno ***** válasza:
95%
Küld at nekem. Erdekel.
2022. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Irtam neked privatban!:)
2022. júl. 2. 20:59
 3/63 anonim ***** válasza:
71%

Én nem kérem a képet, a bemozdult képen lesz egy 10 pixeles elmodósott valami, mert ennyi látható egy megtévedt cserebogárból. Tipikus.


"villam nem az is fix, meg hat azt nem lehet lefotozni,"

Ja.

[link]

2022. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Csak azt irtam hogy rosz a telefonomon eleve a minoseg legalabbis mondtak mar de attol meg latni lehet hogy van valami az egben es a csik feny pedig tisztan latszodik!!!! Erkelyrol fotoztam le gyorsan mielott eltunne vagy barmi es idaig soha nem lattam meg ilyet akarhanyszor kimentem az erkelyre!!! Szoval ennyit errol
2022. júl. 2. 21:10
 5/63 A kérdező kommentje:
A csik feny szeru sugarat azt lattam rendesen! es egy felho se volt az egen szoval azt se mondhatjatok hogy az volt , villamlott tudom de a villam el is tunt kozben azt is lattam de ez nem az volt
2022. júl. 2. 21:12
 6/63 A kérdező kommentje:

Biztos le lehet fotozni a villamot, de ha villamot akartam volna fotozni akkor mielott ramennek a kamerara el is tunne es nyilvan nem arra varttam hogy lassam ujra a villamot!!

Igy ertettem, kulomben meg videom is vann a feny sugar szeru valamirol! Azt is at tudom kuldeni szivesen barkinek

2022. júl. 2. 21:14
 7/63 A kérdező kommentje:

Hat nem hiszem hogy letezne akkora cserebogar, kozvetlen a feny sugar szerusegnel. A feny tisztan lathato, a videoban. De ami kozvetlen ott volt az egy cseszealj alakhoz hasonlitott azt viszont a kepen latni amit csinaltam jo igaz nem teljesen latszodik nyilvan este anyira nem latszodna normalisan mint nappal de ahhoz kepest eleg jol elcsiptem a kepet szerintem akarmi is volt ez

Most en nem allitom egy szoval se hogy ufo csak ezek szerint arra hasonlitott es tenyleg soha nem lattam meg csak ilyen feny sugarat se az egen

2022. júl. 2. 21:22
 8/63 anonim ***** válasza:
77%
Valaki drónozott éppen.
2022. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Tessék?!
2022. júl. 2. 21:44
 10/63 A kérdező kommentje:
De persze majd valaki pont a viharba keson neki all dronozni ! Ohh de valos🤣😂
2022. júl. 2. 21:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!