Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdöbbentő, videóra kaptak...

Ufokurtato007 kérdése:

Megdöbbentő, videóra kaptak egy szürkét, mit szólsz?

Figyelt kérdés

A videón látható szürke valószínűsíthetően eltévedt egy ismeretlen környéken (feltehetően rossz koordinátára érkezett) vagy fosztogatott. A videón jól látható emberszabású alakja, tehát mindenképpen egy szürke van a videón, pár percig látható, majd eltűnik. Mindenbizonnyal felsugározták egy anyahajóra.


Link: [link]



Mi a véleményed?



2022. aug. 24. 04:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
62%
És akkor most lenyomott egy csirke táncot?
2022. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%
Egy kérdésem volna hozzád Ufokurtato007. Hány ápolót kellet lepippantanod, hogy megint netezhess egy kicsit?
2022. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12 Fogalmam sincs miről beszélsz, nincsenek ápolóim.
2022. aug. 24. 12:48
 14/33 A kérdező kommentje:
#4 Milyen logikus magyarázat lehet erre a videóra és a videóban látható lényre? Kizárólag az, hogy nem evilági lény.
2022. aug. 24. 12:49
 15/33 anonim ***** válasza:
30%
Jaj ne, már megint itt vagy??? 🤦 Meddig akarod még rombolni ezt a rovatot az idétlen "mekkmondó kapitányoddal" és társaival együtt? Nem unjátok még?
2022. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15 Én nem rombolok semmit, szimplán elhozom az eltitkolt igazságot, hogy az egyszerű plebsz is megértse a háttérhatalom tevékenykedését, és reális rálátása legyen a világra.
2022. aug. 24. 13:40
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
nem látod hogy az egy ember aki pizsamában meg harisnyával fején idiotán sétál valszeg be volt baszva vagy fűvezve? ennyire hülye vagy! esküszem felveszek egy olcsó halloowen-es ufos jelmezt azt elküldöm neked róla arrol is azt hiszed hogy igazi ufo van rajta....istenem....én hiszek az ufokban de az iylen baromarcuak miatt vagyunk lenézve mint te kérdező!
2022. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
15 anonim, te csak ne beszélj te irkálsz tele minden kérdéshez. Egyet se hagynál ki, mert feltüntetési vigxetekséged van.
2022. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

A 15-ös vagyok. #17 Pontosan erről van szó! Aki ezt földönkívülinek nézi, azt nem lehet komolyan venni, vagy esetleg nagyon buta! Az ilyenek járatják le ezt a témát!


#18 Nagyon tévedsz, mostanában csak olvastam ezt a rovatot, de már hetek, vagy esetleg hónapok óta nem írtam ide ebbe az ufó alkategóriába hozzászólást! Ellenben te csak idétlenkedsz itt fent pár hozzád hasonlóval együtt. Ha már ennyire nem bírjátok, miért nem írtok a humor kategóriába? Az pont erre való!

2022. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%
Azzal azért legyünk tisztában, hogy ez mind ufókurtató007. Különböző profilokról szopkodja fel saját magát.
2022. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!