Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdöbbentő, videóra kaptak...

Ufokurtato007 kérdése:

Megdöbbentő, videóra kaptak egy szürkét, mit szólsz?

Figyelt kérdés

A videón látható szürke valószínűsíthetően eltévedt egy ismeretlen környéken (feltehetően rossz koordinátára érkezett) vagy fosztogatott. A videón jól látható emberszabású alakja, tehát mindenképpen egy szürke van a videón, pár percig látható, majd eltűnik. Mindenbizonnyal felsugározták egy anyahajóra.


Link: [link]



Mi a véleményed?



2022. aug. 24. 04:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#17 Nem, tévedsz. Egy hiteles, tanult ufókutató szeme egyből felismeri, hogyha idegen életformával van dolga. Márpedig a videón egy szürke van.
2022. aug. 24. 15:02
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyon tévedsz, mostanában csak olvastam ezt a rovatot, de már hetek, vagy esetleg hónapok óta nem írtam ide ebbe az ufó alkategóriába hozzászólást!"


Nemondmáraz öszes kategoria öszes vàlaszánal ott van a neved, sőt lektöbb kérdést te irod ki. Itt is a

2022. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%
#22 Milyen nevem? Miket hordasz itt össze?! Milyen legtöbb kérdést én írom ki?! Honnan veszed ezt a hatalmas marhaságot?! Szerintem te nem csak idétlenkedsz itt, hanem még provokálsz is! Kérdést már nem is emlékszek, hogy mikor írtam ki ide utoljára! Ahogy írtam, hozzászólást is már régen, de most újból írok ide hozzászólást, mert látom, hogy mi folyik itt!
2022. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%
#20 Ezt honnan lehet tudni, miből gondolod? Én nem zárom ki, de sajnos épp elég lökött ember van ahhoz, hogy ne ugyanaz legyen. Én inkább efelé hajlok, hogy nem ugyanaz, de ahogyan említettem, azt sem lehet kizárni, hogy ugyanaz a troll rombol itt. Jó lenne megtudni az igazságot!
2022. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%
Az igazság az, hogy Ufokurtato007 felhasználónak számtalan anonim fiókja van és azokból zülleszti ezt a kategóriát az agyatlan, kretén kérdésnek álcázott provokációival.
2022. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy a #25-ös hozzászólásom ennyire le van pontozva, ékes bizonyítéka annak, hogy tökéletesen igazam van.
2022. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
#26 Azért van lepontozva, mert senki sem kíváncsi a überteóriáidra, amiknek semmilyen alapja nincs. Itt tudományos témát boncolgatunk, nem pedig összeesküvés elméleteket kreálunk.
2022. aug. 24. 21:31
 28/33 anonim ***** válasza:
64%

#25,26


A 15,19,23,24-es hozzászóló vagyok. Én felpontoztalak, és csak arra utaltam, hogy bizonytalan vagyok ezt illetően, hogy egy személy van-e a profilok mögött, vagy nem.

2022. aug. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%
#28 Figyeld a stílusát. Ugyanaz mindegyik.
2022. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
13%
Szakvéleményem szerint ez valóban egy ufonális lény, ráadásul nagyon okosan álcázza magát, így a nem szakértő szemek beöltözött gyermeknek hiszik.
2022. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!