Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2022-re már olyan sok a...

2022-re már olyan sok a dokumentált UFO-észlelés, hogy a földönkívüliek léte valószínűbb, mint a nemlétük?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 15:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó, nem értesz a témához és tőlem várod, hogy felkutassam a linkeket.

De valójában teljesen mind1 hogy mit linkelek. Neked csak az a hiteles forrás amit az óvodában eléd raknak.

Szánalmas kis szkeptikuska.

2022. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
23%
Szóval nincs forrásod az állításaidhoz. Oké, köszi :D
2022. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor nem tudsz olvasni, mert az egész arról szól hogy a repülő tárgyakat vizsgálják."


Olvasni azt nem, de szöveget értelmezni igen. Ezzel zár a cikk: A NASA kutatócsapata 2023 közepére ígéri első jelentésének közzétételét.

Azaz még nincs semmi konkrétum megállaptíva, csak az amit már az ismert tavalyi jelentés is tartalmaz, vagyis, hogy nem tudják mik ezek. Nincs rá elég adat.

Ellentétben a szélesen tájékozott ufó-hivőkékkel, akik már a cikk címéből tudják, hogy földönkívüliek, de minimum repülő tárgy mind.


Veled ellentétben egyik jelentés sem beszél egyértelműen repülő tárgyakról, sőt a hivatalos rövidités is változott.


Magyarán elhamarkodottan állítottad, hogy ezek repülő tárgyak lennének, mert lehetnek akár repülő tárgyak is, de természeti jelenségek, és egyéb más akármik is.


Vágod már?


Tök mindegy a cikkben hogy fogalmaz az Origo tollnoka. Csak az számít majd, mi lesz a hivatalos jelentésben. Mit állapítottak meg, vagy mit nem. Az eddigi hivatalos jelentésekben semmit és bármit.


Ja, igen egy felderített eset volt a 140-ből. Ballon...(röhögjek vagy sírjak?)


De lehet, hogy ez a NASA vizsgálat majd jövőre megállapítja, hogy földönkívüliek...(megint röhögnék).

Arról az űrkutatási hivatalról beszélünk, amelyikről ha épp nem földönkívüliek után kutat mint ebben az esetben, akkor az ufo-hívők szerint serényen eltitkolja őket, és minden nyomukat... (most már tényleg röhögök)

2022. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas szkeptikuskák. Azt tanultátok az óvodában, hogy ufókák márpedig nem léteznek.

Most kezd kiderülni hogy léteznek, ezért nekiálltok minden apróságot félremagyarázni meg elferdíteni.

Én legalább belinkeltem pár dolgot.


De az alap állításra még mindig nincs semmi bizonyíték. Mármint arra hogy kevesebb lett az észlelés.


Vagyis nem én vagyok az aki bármilyen tudás nélkül tényeket jelent ki.


Én csak azt írtam le amit hivatalosan bejelentettek.


De hiába tagadtok szkeptikuskák, jönnek az ufókák és kivisznek az űrbe. Ott meg majd felboncolnak a darabjaitokat meg belelövik a napba!


Ha valaki retteg valamitől annak bármi áron tagadja a létezését.


Ti is ezt csináljatok. Egyszerűen letagadjátok a tényeket.


A 140es jelentés megállapítása az volt, hogy látszólag intelligens repülő járműveket észleltek, csakhogy nincs olyan technológia ami így tud repülni.

Ezek a tények, ennyi és nem több. Nem keresem elő hogy ezt hol ki mondta és miért, mert az úgyis csak valami noname kis emberke aki hülyeségeket beszél.


Én 1x se beszéltem ufókákról. Járműnek tűnő égi jepenségekről volt szó.



"után kutat mint ebben az esetben, akkor az ufo-hívők szerint serényen eltitkolja őket, és minden nyomukat... (most már tényleg röhögök)"



[link]



[link]



"infravörös videón rögzített azonosítatlan repülő eszközöket. Ezekkel kapcsolatban felmerült, hogy földönkívüli, esetleg orosz vagy kínai technológiát képviselnek – utóbbit gondolat különösen aggasztja a Pentagont. Kiemelt figyelmet érdemelnek továbbá a nukleáris létesítmények környékén megjelenő ufók."


Repülő ESZKÖZ te fogyatékos. Vágod már? Ez nem forditási hiba.

2022. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell félremagyarázni, senki se ment oda meg nézni hogy mi az.

Lehet hogy csak egy nagyondagadt szuperveréb. Arra is pont ugyanannyi bizonyíték van.


De a repüléstechnikai szakértők, tudósok az adatok alapján feltételezik, hogy jármű. A másik meg az, hogy ha nem egy szilárd tárgy, akkor a radar hogy érzékeli?


De ti azért 0 adat vagy szaktudás hiányában is eldöntitek, hogy az csak egy valami, de biztos hogy nem jármű.


Mi az a "valami" ami gyorsabban repül mint a jelenleg ismert leggyorsabb földi jármű? Nagyon nevetek

2022. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
58%
Jártam Roswellben, ott mindenre kaptam választ csak arra nem hogy milyen kapcsolatban állunk a földönkívüliekkel.
2023. jan. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
58%

"Repülő ESZKÖZ te fogyatékos. Vágod már? Ez nem forditási hiba."


"...ezeket a régebben UFO-nak (Unindentified Flying Object) nevezett jelenségeket mára UAP-ként (Unindentified Aerial Phenomenon) szokás emlegetni. A névcsere nem véletlen, hiszen egyrészt a jelenség/phenomenon szó kevésbé irányítja az asszociációt a mesterségesen létrehozott tárgyak irányába, tehát az UAP kalapba több minden belefér, másrészt az UFO rövidítés mára kicsit túlterhelődött, és nem igazán alkalmas arra, ami főbb célként a mostani meghallgatás alapján is kirajzolódott: tehát hogy ezekről a jelenségekről lekerüljön a stigma. "


[link]


"Vagyis nem én vagyok az aki bármilyen tudás nélkül tényeket jelent ki."


Dehogynem, és még fogyatékosozol is.

Ráadásul a "te fogyatékos" elé vessző kell, a "fordítási" közepén meg hosszú Í van. Akkor oktass, ha okosnak tűnsz!


"Én csak azt írtam le amit hivatalosan bejelentettek."


Dehogyis. Hivatalosan szó sincs eszközökről. Jelenségekről van szó.

UAP, vágod már, vagy még értetlenkedsz.


Pontozz le, meg hülyézz tovább! Ennyi maradt érvek híjján.

2023. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!