Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy küldik fel a netre, és...

Hogy küldik fel a netre, és észlelnek UFO-kat, ha nem is léteznek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 16:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
16: Az idézett mondat amúgy mit "bizonyít"? Nekem meg van előre elkészített forgatókönyvem arra az esetre ha hirtelen milliárdossá válok lottó vagy bármi miatt. Ettől még nem nőtt az esélye annak, hogy milliárdos vagyok.
2023. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
41%
azt mondod nem léteznek ufok akkor te mi a tököm vagy, te biztos nem vagy földi ilyen aggyal
2023. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#22

Inkább rád igaz ez, hogy azt mondod léteznek!

2023. ápr. 14. 07:50
 24/32 anonim ***** válasza:
38%

Ostoba az az ember, aki nem hiszi el, hogy vannak UFO-k, az idegenek itt vannak. Én magam is legalább 10x láttam idegen űrhajót, és ismerek is jópár olyan embert, akiket el is vittek az űrhajóba. (Csak a tényszerűség kedvéért: amatőr csillagászkodtam, meg tudok különböztetni egy hullócsillagot egy ufo-tól!)

Olvasd el a "Felfedetlen" c. könyvet - akkor majd kinyílik a szemed.

2023. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
62%
Fellövik, mint este a pizsit :D
2023. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%

#24

Neked hányan és hányszor kell elmondják, hogy az UFO nem egyenlő idegen, földönkívüli élettel/civilizációval, űrhajóval? Tökmindegy, hány összesküvés-elmélet könyvet olvasol, -adást nézel, -hülyeséget olvasol, az UFO az "azonosítatlan repülő tárgy" marad. Itt már hitelét vesztette bármi is, amit álítani próbálsz, hogy láttál, ismersz, meg tudod különböztetni ...


Amugy én is láttam űrhajót, utaztam is rajta, sőt, vezettem is .. attól függően éppen milyen sci-fi könyvet olvastam, vagy filmet néztem. Egy közös volt bennük: mindig felébredtem álmomból

2023. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
0%
Ha ezen a bolygón kialakulhatott relatíven értelmes élet(szerintem ez nem bizonyított igazán XD), akkor a hatalmas világegyetem eddig fel nem fedezett részein is lehet esély ilyesmire. Létezhetnek máshol is, ennek esélye annyi ha nem nagyobb, mint a lottó ötösnek, és ha értelmesek, és kíváncsiak az is lehet, hogy ellátogatnak szegény bolygónkra. Bár ha tényleg értelmesek kiraknak egy tiltó táblát másoknak, hogy távol maradjanak legalább addig, míg az emberiség intelligencia és emocionális szintje eléri az alapot arra, hogy egy esetleges találkozás ne gyilkossággal végződjön, mert egy ijedt állat megtámadja őket.
2023. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
40%
27: Nem beszélve arról, hogy ha bármilyen értelmes élet kialakult egy tőlünk 6millió évre lévő galaxisban, akkor sem valószínű, hogy idelátogatnának ekkora távból :D
2023. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem a távolság a lényeg, az könnyen kijátszható mikor fogjátok már fel. A gond az hogy tudjuk ezt mióta ismerjük a gravitációs hullámokat de egyenlőre csak kapizsgáljuk ennek a technológiáját. És igen, vannak UFO-k. Három alkalommal is láttam olyat, nem emberi volt ebben 100% meg vagyok győződve.
2023. ápr. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
45%
29 téves világban élsz
2023. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!