Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az amatőrcsillagászok, hogyhog...

Az amatőrcsillagászok, hogyhogy nem észlelnek UFO-t, vagyis Földönkívüli űrhajót?

Figyelt kérdés
Akik az eget kémlelik, idáig sosem láttak földökívüli űrhajót.

2013. okt. 10. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
28%
Mert csírák ?
2013. okt. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
77%

Talán azért, mert nem is repkednek UFO-k felettünk?

Erre nem gondoltál, mi? :D

2013. okt. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Én igen, de azért ellentmondás, hogy itt írtak UFO észlelésekről (mostanában nem olvasok ilyenről), miközben az amatőrcsillagászok, egy esetről sem számolnak be. A Polarisban, ha lenne titkos anyag, arról én tudnék (nem vagyok egy ügynök, vagy ilyen, csak jól ismerem azt a helyet).
2013. okt. 10. 06:46
 4/76 anonim ***** válasza:
89%
Mert az amatőr csillagászoknak legalább valami alapfokú ismerete van az égbolton található dolgokról, és nem tévesztik össze mindenféle UFO-val?
2013. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
Az ún. UFO-k a földi eredetűek.
2013. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
17%
Ki mondta, hogy nem észlelnek ? Vagy végigtanulmányoztad a több millió amatőr csillagász egész pályafutását ?
2013. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
88%

Annácska! Én egyetlen elmeháborodott esetét sem tanulmányoztam át, mégis tudom, vannak ilyenek.

Ha lenne észlelés, az amatőr első dolga lenne telekürtölni az egész világot. Megölni meg még a titkos szolgálatok sem tudnak mindenkit.

2013. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

#5: az igaz, hogy a háborúk idején szoktak titkos kísérletek zajlani, főleg a repülőgépekkel kapcsán. Az 51-es körzetről is kiderült, hogy köze nincs a földönkívüliekhez. Igaz, ez számomra nem volt meglepő dolog.

[link]

[link]


#Prödl Annácska:

1. Le lenne jegyzetelve. Ahogyan írtam, a Polarisban nincs titkos anyag (ami meg, egy csillagvizsgáló).

2. Ha egy, amatőr csillagász észlelné, akkor ő, nem tartaná titokban. A többi, amatőr csillagász között is elterjedne ez a hír.

3. A földönkívüli űrhajót, nem csak egy amatőr csillagász észlelné, hanem értesíteni is, a többieket, hogy nézzétek meg ti is (bár ez, egyénfüggő, attól függ, hogy hogyan tartsa a kapcsolatot az adott szövetséggel).


A kérdés még mindig adott.

2013. okt. 10. 14:15
 9/76 anonim ***** válasza:
Mert a reptoidok és a krixkraxiak tudják hogy az amatőr csillagászok figyelik őket ezért álcázzák a hajóikat. A poloskoidok, motherbookdrivereek és az annuakik pedig repülőnek, madárcsapatnak vagy meteornak álcázzák a saját űrhajóikat.
2013. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

"Mert a reptoidok és a krixkraxiak tudják hogy az amatőr csillagászok figyelik őket ezért álcázzák a hajóikat. A poloskoidok, motherbookdrivereek és az annuakik pedig repülőnek, madárcsapatnak vagy meteornak álcázzák a saját űrhajóikat."

???

Tegyük fel, hogy ez van: akkor mégis, hogyan észleltek földönkívüli űrhajót? Ha álcázzák magukat, akkor nincs UFO, vagyis földönkívüli űrhajó észlelés sem. Igaz, ami láthatatlan, arra is rá lehet jönni, hogy ott van, mivel a légkör olyan, hogy ha a felhőkön keresztül halad, akkor észlelni tudják.

2013. okt. 10. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!