Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most mi van ezzel a David...

Most mi van ezzel a David Grusch-os ufó üggyel? Léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 13:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Létezni valószínűleg léteznek. Csak nincsenek itt. Semmi konkrét bizonyítékot nem mutatnak, csak magyaráznak. Ha mutatnának, elhinném.
2023. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlarilag semmi. Százhuszonhatodjára is megtörtént a "nagy bejelentés", majd százhuszonhatodjára is kiderült, hogy semmilyen bizonyítékkal nem tudja senki alátámasztani az egészet.
2023. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

Ha képes lennél angol nyelvterületen utánanézni, akkor egyelőre elfelejtenéd az ilyen dolgokat:


...they are all "just hearsay" where "a guy says he knows a guy who knows another guy who heard from a guy that the government has alien spaceships.


Nincs új a nap alatt, a COVID járvány sok mindenre megtanított az emberi ostobasággal kapcsolatban is. Ott is ugyebár rendre kiderült, hogy akik szembefordultak a tudományos világgal, pszichiátriai kezelésre jogosult, sérült agyú emberek.

David Grusch is állt kezelés alatt öngyilkosság, alkoholizmus, PTSD kapcsán.

Mindent összevetve szerintem úgy néz ki, megint egy elmebeteg járatja bolondját a világgal, ámbár sokan élvezik.

Egyszerűen nincs semmi bizonyíték, ha komoly emberek véleményeit megnézed.

2023. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%
Mármint öngyilkossági kísérlet, értelemszerűen.
2023. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
59%

Azért a 3-as kommentelőre rá tudnék kiabálni.

Én tudok angolul, és hidd el, bizonyítékok vannak, át lettek adva a kongresszusnak.

Semmi hearsay nincs ebben, meg pletyka, ez így van és kész.


Ha Grush PTSD-jét valaki felhozza mégegyszer, azt azért lehet, hogy fel tudnám pofozni. Az nem olyan betegség azért, amivel bizonyítékot hallucinálsz az asztalra. Márpedig itt van bizonyíték.


Ja és ha megint azzal jön valaki, hogy "na de hoool vaaaaan", hát nekünk nem mutathatták, mert akkor börtönbe kerülne, de a Kongresszus megkapta.


Aki tud angolul és érdekli is a dolog, nem csak a hearsay kommenteket keresi, az talál elég sok információt.

2023. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
10%

"bizonyítékok vannak, át lettek adva a kongresszusnak."

"hát nekünk nem mutathatták, mert akkor börtönbe kerülne, de a Kongresszus megkapta"

Tehát egy hearsay igazolása egy másik hearsay. Zseniális :D

2023. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
61%

Hogy lenne már ez hearsay? Néztem élőben a kongresszusi hearinget, elmondta Grusch, hogy publikusan nem tudja odaadni, de privát környezetben igen. Kérdezte a szenátor csaj, nem tudom már, hogy hogy hívták, hogy mikor tudja odaadni, Grusch pedig elmondta, hogy akár közvetlenül a hearing után.


Na te most el tudod képzelni azt a lehetőséget, hogy nagy csinnadrattával, eskütétellel elmegy oda egy volt hírszerző, kockáztatja a jó hírét, akár azt, hogy börtönbe kerüljön élete végéig? (mert ha itt valaki hazudik, eleve oda kerül)

El tudod azt a helyzetet képzelni, hogy a hearing után odamegy a szenátor csaj hozzá és azt mondja, ha bocs, otthon felejtettem a papírokat?


Azért ez nem egy iskolai házi feladat bemutatás, de még csak nem is egy sima bírósági tárgyalás, hanem az Amerikai Kongresszus. Amerika törvényhozó testülete.


A PTSD-s dolog meg több éve volt és erről amúgy ő maga is beszélt abban az interjúban még pár hónapja, ami miatt ez az egész kongresszusi meghallgatási ügy kirobbant.

Mellesleg maga a kormány se vonta vissza a security clearance-jét a PTSD-je meg a kezelése után. Több évig szolgálhatott így is.


Szóval nem értelek. Miért akarna ilyesmiről ilyen komoly szituációban bárki is hazudni.


Annyira nehéz elképzelni, hogy valami kopoltyús, űrben lebegő hüllő a csészealjjal kijön néha a víz alól 20 évente és repked a katonai támaszpontok közelében? Covidot bárki el tudta azelőtt képzelni? Ha most látnál először gerinces állatot, el tudnád képzelni, hogy egy szőrös húsgolyóban csontoszlop hajladozik?

Hihetetlenek az emberek, komolyan...

2023. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
14%
Persze hogy el tudom képzelni. Gursch azért nem épp egy mentálisan ép embernek tűnik.
2023. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
60%

Én az életemet is rábíznám, annyira ép embernek tűnik. Még mindig nem értem, hogy a PTSD itt miért is számít. De te tudod.

Ha azt mondták volna, hogy skizofrén és hallucinál, az megint más. De a PTSD-nek köze sincs ehhez.

2023. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
83%

"Szóval nem értelek. Miért akarna ilyesmiről ilyen komoly szituációban bárki is hazudni."


Mert nincs elegendő tapasztalatod szerintem. Nem akarnak hazudni (általában) a megborult emberek, ő maga őszintén hiszi, hogy igaza van.

Feleslegesen lovagolsz ezen a PTSD-dolgon is, próbáld úgy tekinteni, mint egy mellékesen megemlített részletet.

Ha te úgy értelmezed, hogy valaki állított ilyet:


"Hűha PTSD, nahát akkor biztosan hülye, 100 %."


Senki nem állított ilyet, a saját értelmezési képességed kérdőjelezed meg. De ha ilyen egyszerű dolgot nem tudsz realisztikusan értelmezni, akkor ennyi erővel mást is láthatsz eltorzultan / elfogultan.

Úgy tűnik, te inkább nagyon szeretnéd, hogy igaza legyen, mert magad is hiszel ilyen hülyeségekben. De aki ilyenekben hisz, azokon inkább mosolyogni szoktunk, mai tudásunk alapján.



"Covidot bárki el tudta azelőtt képzelni?"


Sokan sejtették, számítottak rá, hogy a nagy átlagban 100 évente esedékes világjárványt úgysem tudjuk kikerülni. Vírusok nélkül élet sem lenne, járványok a földi élet része, te miről beszélsz?

Irreleváns dolgokat hasonlítasz össze, ezek gondolkodási hibák.

2023. aug. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!