Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha éjjel ufót látok, akkor...

Ha éjjel ufót látok, akkor jobb, ha úgy teszek, nem vettem észre, mert különben el rabolnak?

Figyelt kérdés
Láttam fura fényeket tegnap éjjel, ami mintha követett volna
2023. okt. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy vinnének már el innen a fenébe.
2023. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy?
2023. okt. 9. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Lámpafény volt. Egyre korábban kapcsolják.
2023. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 scamdemic ***** válasza:
100%

Elrabolnak.

[link]

2023. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kitörlik az emlékkéleid, vagy elporlasztanak. Nagybátyám egyszer jött hazafele a kocsmából és megkergette őt egy ufo. A rendőrörsön ébredt. Kitörölhették az emlékezetét.
2023. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Árulkodó mennyire nem tudsz semmit erről a bolygóról és magadról, hogy neked ez egy rossz dolognak számít.


Amúgy meg nem. Bár ők is csak "emberek", de miért tennék. Idejön valamit babrálni, meglátja valaki, mert béna.., te mit tennél. Képzeld el ahogy ufo feri és ufo pista beszélgetnek.

He te feri most mi legyen?

Aaam.., semmi, úgy se hisznek majd neki, ha egyáltalán van bármi fogalma arról, amit látott. Szard le.

De hát azért ezt így még se kéne.

Nyugi má pista, ez itt egy spirituális szemétdomb. Itt akkor is hülye vagy ha valami olyat mondasz, ami teljesen egyértelmű és másnap már hivatalos.

Mi az, hogy hivatalos?

Egy kitalált, üres fogalom, hogy irányítsák őket, most ne ezzel foglalkozzá, he.


Bocsi.., belemerültem. Szóval..., Nem tudom ki és miért lenne ott, de ha tényleg meglátod őket, és ők téged, ne aggódj, nem visznek el. Persze inkább azon aggódj, hogy miért aggódnál, hogy a galaxis egyik legbrutálisabb, legönzőbb, legabszurdabb, legkínzóbb, legistenkáromlóbb, stb bolygójáról elvinnének, de ha te ennyire itt akarsz lenni, akkor megnyugodhatsz..

2023. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy úgy teszel mintha nem vetted volna észre vagy sem. Ha észrevetted, akkor azt tudni fogják. Megérzik. Ugyanúgy mint ahogy anyukád megérzi amikor nem mondasz neki igazat.
2023. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El hát.. "Jobb ha el is bújsz!
2023. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!