Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki előző életében olyan...

Aki előző életében olyan élőlény volt, amelynek nem élnek már leszármazottjai a bolygón és emlékszik rá, abban ezek a dolgok milyen érzéseket keltenek?

Figyelt kérdés

Pl. millió évekig trilobita fajokként reinkarnálódott és utána megszakadt ez a vérvonal. Szomorú, hogy a megszokott fizikai testébe nem bújhat már bele?

Egyáltalán vágyik még az életre?



#reinkarnáció #kihalás #földtörténet #újjászüleéts #reinkarnációs ciklus #Grimfox kommentjei nem érdekelnek
dec. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Vannak olyan lelkek emberi testben a bolygón jelenleg is, akik nem emberként jutottak el erre a szintre.

Trilobiták nyilván közvetlenül nem, körülbelül két milliárd év, és milliónyi állati és növényi élet, mire egy "fiatal" lélek eléri azt a szintet, hogy emberként is (vagy ennek a szintnek megfelelő élőlényként) leszülethessen.

Maga az emberi szint ellenben "gyorsan kijárható", elméletileg 25 000 év, bár ez egyrészt világonként változó, másrészt itt ritkán szokott sikerülni, a többség már a második ilyen ciklusában van, és még mindig nem sikerült.

dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Te szomorú vagy amiért meghalt az a személy aki a lelked birtokolta a mostani előtt? Na ugye
dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, elszomorít. Valami nincs többé, veszteség érte a világot. Mi a baj ezzel?

Maximum akkor nem lennék szomorú, ha a világ ciklikusan működne és mindig lenne esélye visszatérnie annak is, ami elmúlt.

De esetleg csak visszatekinteni lehet rá, ha több fényévnyi távolságba utaznánk. Akkor olyan lenne, mintha még itt lenne, ami elmúlt.

dec. 28. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem csoportlélek teremtés van,és ennek megfelelően a csillagközi evolúció,vagyis emberi tudatára ébredt tengeri uborka nyugodtan visszatérhet vérvonalához ha követi a vele párhuzamosan fejlődött uborka-ember hibrid dinasztiát...amit meg egyszer már kinőtt nem kell megint újra..


Személyes kedvencem a témában Apollymi Mandylion egy jelenlegi lélekeredetében a Hanovi rendszerből származó sötételf 2-3 méter magas szárnyas lény aki Atlantisz pusztulásakor esett fogságba ezért is kellett felzárkóztatni egy SSP-programban,hogy velünk együtt végezhessen..


(pszí képességekkel születettek/beoltottak szuper-katona progija)


https://www.youtube.com/watch?v=smtW3qz50cA&ab_channel=lohere


8:37 -től

Aszongya, hogy "véletlenül megütöttem a farkammal az embereket" és hasonló traumatikus emlékek..

Ha megvan a szellemi látásod nézd meg a füleit és a vállait.. :)

Nincs pupillája se..

dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, habár én nem hiszek benne. De a kép megfogott a háttérben, mert álmomban láttam már hasonló helyet, amikor egy hegyben éltem. Egyszer írtam ki róla kérdést, majd lehet megtalálom és belinkelem.

Beszélnek a kép eredetéről?


Szerintem a sötét elfek nem tudnak úgy testet ölteni, mint mi. Ezért társítják őket a mitológiában inkább élettelen dolgokkal, pl. kövekkel, földdel. Nem mondom, hogy nincsenek, de szerintem ők természeti erők formájában manifesztálódnak a fizikai világba és nem biológiai lényekként.

Pl. azt hiszem a törpök is az északi mitológiában a sötét elfek egy koncepciója, akik mesteremberek vagy kovácsok, akik olyan "tárgyakat" készítenek, amik mindenféle erőkkel bírnak, pl. Odin gyűrűjét, ami képes önmagát megsokszorozni. Ezekről néztem már elemző videókat és én arra jutottam, hogy a sötét elfek olyan szellemi lények, amik lehetővé teszik a fizikai világ működését és ők alkották meg a természeti törvényeket, a mindenféle kölcsönhatásokat, gravitációt és ilyesféle dolgokat. És ekként is manifesztálódnak a világba. Persze így közvetve ott vannak egy élőlényben is, de nem ők irányítják.

Szóval a lényeg, nem nem gondolom Apollymi sötét elf.

De ez benne a szép, hogy mindenki másban hisz.

dec. 28. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
EEEgen...szép dolog a mesemonda de én színtiszta technológiát linkeltem szóval felejtesd el..
dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!