Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, mi áll az...

Szkeptikusok, mi áll az állatcsonkítás jelenség mögött, konkrétan mi számotokra a magyarázata ennek?

Figyelt kérdés

Röviden ha valaki nem tudná mi ez:

Az 1940-es években kezdődő jelenségről van szó.

A mai napig ugyanazzal a "technológiával" zajlik a dolog, precíz, valamilyen lézerszerű eszközzel történő csonkítása jellemzően haszonállatoknak, vér sosincs sem a környéken sem a testekben nem marad egy csepp sem.

A "tettes" kiléte mai napig nem tudható pedig Amerikában volt olyan terület ahol a gazdák összefogtak és a kormányzati szintre jutottak a követelésükkel, hogy derítsék ki ki az elkövető országszerte a 40-es évektől a napjainkig. Eredmény nincs.


jan. 20. 07:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
A "tettes" véleményem szerint pont az akitől a gazdák azt várják, hogy prezentálja a tettest. Kormányzati kísérlet.
jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Kormánykísérlet, oké.

De a 40-es évektől ezidáig ugyanazt újra és újra? Minek? Nem kísérletezték még ki a mai napig amit ki akartak ezzel kísérletezni? És miért így csinálják és nem egy eldugott laboratóriumban, így kint a prérin, a gazdák birtokain mitől jobb? Bárki megláthatja, az emberek pletykálnak, sietni kell, stbstb, miért nem jobb a teljes diszkréció,a nyugalom, a professzionális körülmények? Túl sok az értelmetlen tényező.

jan. 20. 08:11
 3/45 anonim ***** válasza:
45%
Én nyilván nem vagyok szkeptikus. A szkeptikus kérne egy hiteles forrást a storyról. Én elhiszem neked anélkül is xD
jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Azért az szimplán szánalmas lenne ha ennek a jelenségnek a létezését akarná valaki szkeptikusként érvelése részeként tagadni!!! Vagy játszani a hülyét, hogy ő még nem is hallott erről hát adjak már valami forrást! Haha.:D
jan. 20. 09:53
 5/45 anonim ***** válasza:
44%

Nem szkeptikusként is kérdék egy bizonyítékot, ilyet még csak pár félörült alárkitöl hallottam, minden forrás nélkül.


Nekem az a véleményem, neked hiányzik az agyad. Ha nem hiszed, akkor szkeptikus vagy,

jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%
#4 nyilván szánalmas dolog egy ilyen storyról forrást kérni. Nem te vagy a szánalmas, h leírtál ide egy Hihetetlen magazinos történetet, ami szted a 100%-ig megtörtént valóság.
jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
37%
xdd adok en neked forrast arrol hogy milyen hulye vagy
jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%
Harcos Csirke egy újabb hivatkozás nélküli agymenése.
jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Marhaság (szó szerint), mutilated cows:


[link]


[link]

jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
39%

"Azért az szimplán szánalmas lenne ha ennek a jelenségnek a létezését akarná valaki szkeptikusként érvelése részeként tagadni!!! Vagy játszani a hülyét, hogy ő még nem is hallott erről hát adjak már valami forrást! Haha.:D"

Tudományosabb és kevésbé tudományosabb körökben így megy igen. Kapaszkodj meg, általában egy forrás nem is elég, sőt, ha a világunktitkai, ufómagazin, meg a blikk ezó átveszi egymástól a hülyeséget az sem számít stabil, több forrásból megerősített történetnek.

jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!