Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Íme a bizonyíték arra hogy az...

Íme a bizonyíték arra hogy az ufók léteznek! Na erre mit léptek szkeptikuskáim?!?

Figyelt kérdés

Itt a cikk, maga a NASA végzett ezúttal kutatásokat: [link]

Aki ezek után is tagadja a földönkívüliek létezését az szimplán nem normális. Várom az agyhalott szkeptikusok őrjöngését a válaszokban, erre már úgysem tudtok mit mondani, innentől ez már a valóság tagadása lenne.



márc. 27. 21:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Én most annyira megijedtem, hogy főzök egy kávét.
márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Igyál 2-őt, szükség lesz rá, hogy megemészd! :D
márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Egy cikkben szerepel az hogy "hiteles" meg az hogy "ufo"?

Azta,egész izgalomba jöttem.

Ja,nem.

Azt hiszem,inkább a Pick-Veszprém meccs miatt vagyok izgalomba.

márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%

Chat gpt-be rákérdeztem mit nem tudnak biztosan a tudósok a mai napig:

-Univerzum keletkezése

-Földönkívüli élet létezése!!!!

-Emberi tudat kialakulása


Szóval nincsenek alienek. Lehetséges hogy anno ide látogattak, körülnéztek és úgy döntöttek nincs semmi olyan ami nekik hasznukra válna és elillantak innen.

Azért mert a filmipar nyomatja a men in black-et meg a függetlenség napját, butaság lenne azt képzelned hogy valóban léteznek alienek.

márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Darius- ***** válasza:
61%
Léteznek. Nem kell nekem ehhez bizonyíték. Ha nem is a Földön valahol máshol vannak.
márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

14-csak érdekességkép:az a szervezet,akiről a Man in Black-t mintázták,tényleg létezett.

Persze nem itt élő idegenekkel foglalkoztak,hanem inkább ufó hívők hiteltelenítése volt a céljuk.

márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha lesz bizonyíték, tehát megérintem, beleülök a járműbe, teljes valójában mutatkoznak. Akkor elhiszem.

Videofelvételeket meghagyom nektek. 50 éve nézegetjük ezeket. Komolytalan.

márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
A földönkívüliek létezése sajnos nem bizonyított tény. Az lehetséges, hogy baktériumok vagy más mikroorganizmusok vannak/voltak, de ez még nem jelent semmit. Esetleg nézd meg a videót újra, elemezgesd egy kicsit.
márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

50+ éve megy a bújocska. Hol vannak??


Kolumbusz sem bújócskázott hanem legyilkolta az indiánokat azonnal.

Addig örülj amíg nincsenek itt. A szar is vigyázzba állna bennünk, itt uralkodnának rajtunk. Egy magasabb létforma rögtön leigázna minket.

márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
simán rabszolgasorba állítanának minket, nem barátkozni jönnének. Kb mint mi és a hangyák akkora a különbség köztünk. uralnának minket
márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!