Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy ismerősöm, akivel a...

Van egy ismerősöm, akivel a barátságomat akarom elmélyíteni. Jó az amit kitaláltam?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Arra gondoltam hogy elmondanám neki, hogy én még szűz vagyok mert kiváncsi lennék a reakciójára. Szerintem ezzel mélyebbé válna a barátság. Szerintetek?
2018. aug. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy barátsághoz mi köze annak, hogy te szűz vagy, vagy sem?


Ezt el tudnád magyarázni nekem? Egy barátságba nem fér bele a szex. Két teljesen külön dolog.

2018. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lesz mär rögtön elmelyitve, de 1 fokkal közelebb kerülsz hozzä, az biztos :) Mondd neki elotte, hogy ezt azert mondod el neki, mert nagyon megbizol benne, igy erezheto a sulya is a mondanivalodnak ☺


Es amugy ha ez a teny igaz, hät oszinten gratulälok, mert ez nagyon ritka 2018-ban!:))

2018. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ìrottak alapján barátságról beszélünk. Ez a kapcsolat abból tevődik össze, hogy beszèlgetéssel ápoljátok a lelketeket. Ha a barátodat is érintené az általad megosztani kìvánt információ, akkor fontos, hogy ne tartsd magadban. Viszont, ha ehhez az információhoz nem fűződik semmilyen szálon érdeke, felelőssége, ez esetben felesleges lenne a tudtára hoznod. Te mit gondolsz?


Mélyíteni úgy tudsz a kettőtök közötti köteléken, ha többi időt töltötök együtt, hiszen a közös élmények fűszerezik meg az életünket.

2018. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én erre csak visszakérdeznék: és? Kit érdekel? :D
2018. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha beszélgettek és szóba kerül, azt momdom releváns. De ha barátságnál többet akarsz (gondolom csaj), akkor ezzel véget is vetsz neki, ez nagyon nyomulós duma és idegesítő.

Ha kizárólag barátságot szeretnél (mivel úgy kezdted "van egy ismerösöm"), akkor először hivd el inkább egy közös programra.

2018. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!