Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Küldenétek UFO-s videókat...

Küldenétek UFO-s videókat amik szerintetek igazi? Én is küldök sokat nagyon durvákat.

2010. nov. 9. 12:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

ma 13:07-nak


Miért természetfeletti egy idegen életforma?


Természetfeletti dolgok nincsenek, minden része a természetnek, maximum mi nem tudunk róla.

2010. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Utolsó: Számunkra természetfeletti, mivel nem tárul a szemünk elé, ezért csak elképzelni tudjuk.


Az idegen életformák pedig valószínüleg léteznek, de ha igen akkor se pont ide jönnének és ki mondta, hogy egyáltalán annyira is fejlettek mint mi?

Ezért nagyon nagy kamu az összes ilyen videó.

2010. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy szeretnék benne hinni, I WANT TO BELIeVE


[link]


de...most ez is milyen hogy a csávó mondogatja , hogy ez nem repülő.. nem műhold.


Honnan tudja? :D


Elvitte volna a felvételt valakihez aki tudja igazolni , hogy ez nem az , nem amaz , és lesz valami KOMOLY hír belőle. akkor azt mondom ok , de így , ez sztem bármi lehet . de hogy ufó legyen , nem túl valószínű.

2010. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Szerintem az ufó ha jobban megfigyeled ahogy mozog hirtelen mozdulatokat tett meg , elment a haladása irányával ellentétes irányában halad amin meg lepődtem. Hát amúgy meg lehet hogy csak a kamerázás véget tűnt úgy hogy elment más irányba is. Más részről meg az a ablakos , amit én küldtem szerintem az igazi a másik meg a kormányok kitalált baromságai amik elakarják terelni a gyanút , hogy az a videó amit én küldtem igaz. A Balázs műsör meg szerintem nem igazi , az a nő bolond , amikor ki nevette a máik nő hát engem is elkapott a nevethetnék. De nem lehet kizárni semmit tuti hogy a videók amiket én küldtem , lehet hogy igaziak.
2010. nov. 9. 14:17
 15/41 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de amiket te küldték azok is kamuk :)
2010. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

én is hiszek az ufokban meg a szellemekben is

mikor kicsi voltam a papám meghalt és aznap este kikukucskált a falból.Mikor apám biztonsági őr volt a régészeknél akkor mi a gyerekei is kimentünk és azt vettük észre milyen furán megy az a műhold,derékszöget írt le.na akkor itt zártuk ki hogy műhold vagy a mi általunk használt repülő tárgy volt

21/N

2010. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
csak leszögezem amiket küldtetek azok NEM UFO videok az UFO jelntése:Unidentified Flying Object magyarul:Azonosítatlan Repülő Tárgy, amiket linkelgettek azok űrlényes videok :))
2010. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

vicces milyen emberközpontúak vagyunk :) minden kamuufós videón úgy csinálják az ufókat meg mint az embereket, ugyanaz a testfelépítés, fejen 2 szem, mögötte agy stbstb.

ha olyan fejlettek lennének hogy eljutnak hozzánk, biztos tovább járnak az evolúción, vagy teljesen más úton fejlődtek, tehát nem néznének úgy ki, mint mi. szerintem. :D

ki ért egyet?

2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, gyanús. Mármint ez a két videó. Csak nézzétek meg, egyértelmű lesz számotokra is, én miért kételkedem.

http://www.youtube.com/watch?v=jX2wIQ3Sq5o&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wEFtnsqvbEQ


Vicces a kérdező által linkelt első videó. Azt mondja a hölgy: " bizonyítja, hogy létezik más bolygón is élet" Miből gondolják, hogy más bolygóról származik? lol Persze azután elviccelik, na mindegy.

2010. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

16:02-es

akkor azt mondd meg nekem hogy hogy a francba tud pislogni az álarc??

2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!