Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Küldenétek UFO-s videókat...

Küldenétek UFO-s videókat amik szerintetek igazi? Én is küldök sokat nagyon durvákat.

2010. nov. 9. 12:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ugyanott forgatták. Ez a lényeg. A másik videónál egy bábú van az látszik. Az elsőt befolyásolhatták is. Túl művi a mozgása. Az embereket már szinte tökéletesen leképező robotok is vannak, amik szintén pislognak. Amúgy pedig simán rá lehet dolgozni géppel. És most komolyan? Beleselkedik a házba, vagy onnan ki? És pont van egy kamera, hogy vegye?
2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Gizi gyere má' ott van a Iti XD
2010. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Amúgy én hiszek az ufókban! bárki bármit mond ez bizony egy ufó!! http://www.youtube.com/watch?v=X80Gd80X40s&feature=related
2010. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45 -nak


Ne gyárts új fogalmakat! A természetfeletti azt jelenti, hogy a természetnek nem a része, olyan pedig nincs. Amit mi emberek nem tudunk elképzeli, azt legfeljebb emberfelettinek nevezhetünk.

2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
*nevezhetjük
2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:56 -nak


Abszolút nem értek azzal egyet, hogy egy értelmes szénalapú szerveződésnek eltérően kell kinéznie, mint nekünk.


Itt van róla egy írás:


[link]

2010. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
ez első csak egy bábu.. ha jobban szétnézel youtube-on láthattad volna amikor a stáb szórakozik vele
2010. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nem egy bábú hanem a kormányok készítettek az igazi helyet egy kitalált kis másolatot hogy megcáfolják azt hogy igazi a videó. Más részről ha azt a kettő videót többször meg nézitek akkor észre veszitek ti is azt amit én. Egyébként meg Tuti hogy igazi amit én küldtem , jó nincs rá bizonyíték mért lenne , de ahogy mondtam észre fogjátok venni hogy az első élőnek tűnik a másik pedig bábunak. Egyébként nem rosszak ezek a videók küldjetek még oksam?
2010. nov. 10. 13:39
 29/41 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg Tuti hogy igazi amit én küldtem , jó nincs rá bizonyíték"


Ez egy gyönyörű mondat. :D

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Igen tudom általában gyönyörű mondatokat írok :)
2010. nov. 10. 23:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!