Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Küldenétek UFO-s videókat...

Küldenétek UFO-s videókat amik szerintetek igazi? Én is küldök sokat nagyon durvákat.

2010. nov. 9. 12:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nyithatnál erről egy fórumot, szívesen vitatkoznék valakivel, aki egy kicsit elmés (bár eddig inkább naiv vagy, de van remény). Volt régen egy srác, de elhagyott, szóval újat keresek.
2010. nov. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Én nem hagylak el csak vagyok. Elmés én , soha nem voltam elmés csak író és gondolkodó , de még író sem vagyok , csak kommentemet írom le hogy elolvasák és hogy hozzá tegyek ehhez a világhoz egy kicsit.
2010. nov. 11. 01:27
 33/41 anonim ***** válasza:
S a világ gazdagabb lett!
2010. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Gondoljatok már bele, ha a kormány el akarná rejteni a földönkívülieket az emberek elől, akkor ezeket a videókat már rég letörölték volna!

Ha mondjuk feltöltesz youtube-ra valamit illegálisan, pl. zenét, filmrészletet, azonnal letörlik.

Nem tudom elképzelni, hogy kiszivárgott titkos kormányzati dokumentumokat hagynak keringeni a neten...

Tehát egyértelmű, hogy az összes videó FAKE! Nem törlik le őket, mert nem illegális tartalom, mert NEM IGAZI! Ha igazi lenne, már nem tudnánk megnézni őket. Ennyi.

2010. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó , nagyon sokszor tapasztaltam azt hogy amikor a videóra rá kerestem , az volt ki írva, hogy ezt a videót a felhasználó eltávolította. Érdekesség képen mondom hogy ezt nagyon gyakran tapasztaltam, ami engem nagyon meg lepet, véleményem szerint sokan észre vették már ezt.
2010. nov. 13. 18:51
 36/41 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

"Felhasználó eltávolította" - a felhasználó az a személy, aki feltöltötte a videót, tehát a saját videóját törölte le (mondhatjátok azt, hogy azért, mert a kormány megfenyegette, vagy mittomén, de valószínűbb, hogy nem akarta, hogy hülyének nézzék a videója miatt...). Ha valóban az illegális tartalom miatt törölték volna le, akkor valami olyat írna ki, hogy "A videó eltávolításra került x és y törvények megsértése miatt".


De amúgy miért akarjátok ennyire bebizonyítani, hogy vannak földönkívüliek? Talán jobban éreznétek magatokat, ha kiderülne, hogy évszázadok óta kísérleteznek rajtatok az idegenek? Nekem jobban esne a boldog tudatlanság...


Amúgy sok helyen láttam már azt az elméletet, hogy a földönkívüliek emberek a jövőből. Szerintem ez a legelfogadhatóbb elmélet, de még ez is a nevetségesség határát súrolja.

2010. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Sajnos bebizonyítani még nem nagyon lehet, de azt sem hogy nem léteznek. De sokkal több dolog szól arról , hogy vannak idegenek. PL: WOW Jel vagy a plejádok stb.
2010. nov. 14. 10:02
 38/41 anonim válasza:
A Wow jel tényleg valódi volt, de már eleve 200 éves volt, amikor ideért. Tehát az a civilizáció, ami küldte, 200 éve tartott a mi mostani szintünkön. Ha 200 év múlva mi repülő csészealjakkal fogunk közlekedni meg hasonlók, akkor bebizonyítottuk, hogy igaz az egész. De az is lehet, hogy ők már rég kihaltak, mert ugyanúgy tönkretették a bolyójukat, mint mi.
2010. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Igen tudom én csak egy példát mondtam. stb.
2010. nov. 14. 12:30
 40/41 anonim ***** válasza:

"Gondoljatok már bele, ha a kormány el akarná rejteni a földönkívülieket az emberek elől, akkor ezeket a videókat már rég letörölték volna!

Ha mondjuk feltöltesz youtube-ra valamit illegálisan, pl. zenét, filmrészletet, azonnal letörlik.

Nem tudom elképzelni, hogy kiszivárgott titkos kormányzati dokumentumokat hagynak keringeni a neten...

Tehát egyértelmű, hogy az összes videó FAKE! Nem törlik le őket, mert nem illegális tartalom, mert NEM IGAZI! Ha igazi lenne, már nem tudnánk megnézni őket. Ennyi."



Sztem direkt ezért nem törlik le."Amit nem törölnek le az biztos fake" gondolod.AHol már több minden kitudódhat csak azt törlik le sztem.

2010. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!