Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék és a magasak...

A kis szürkék és a magasak valóban negatív földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól akik szoktak beszélni ezekkel a lényekkel.Személy szerint úgy gondolom hogy negatív élőlények.Többek között nekik köszönhető a történelmünk manipulálása is.A GF-nek nem tagjai ilyen lények.A többi mfc is negatívnak tartja őket.
2010. nov. 11. 07:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
Azért ez erős sztereotípia!
2010. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell összeveszni! Mindenki olyannak képzeli őket amilyennek szeretné.
2010. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
mi az h negatív? h gonosz?
2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 404 ***** válasza:
73%

Nem. Kis zöldek, és magas szürkék. Kis szürkékről nem tudni egyenlőre de lehet hogy vannak olyanok is :)


Miért az ember milyen lény? Mert pozitívnak nem lehetne mondani. Vagy szerinted pozitív tulajdonság az önmegsemmisítés? Milyen jogon ítélkezik az ember másokról, ha nem tiszteli az életet, árt magának és környezetének? Lásd meg előbb a te szemedben a gerendát és utánna vedd észre máséban a szálkát.

2010. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
404-nek igaza van!
2010. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekem vannak hibáim nagyon sok ezér nem is nézem hogy más mien hibákat csinál mert nem érezném fernek.De ha normális leszek és megjavulok akkor széccsapok közöttük esküszöm!

És sztm van negatív,meg pőozitív,meg semleges is :D

2010. nov. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező nagyon rosszul tetted fel a kérdésedet szerintem. Ha jól tudom a Kis zöld idegenek gonoszak , hasonlítanak külsőre a nagy szemű szürkékre. Úgy hallottam hogy a zöld idegenek nagyon gonoszak isten őriz hogy olyannal találkozzon bárki is. A szürkék azok jók , és a plejádok a sziriusziak is jó idegenek. És mi az hogy a kérdés azok hoz szól akik szoktak beszélgetni ezekkel a lényekkel szerintem senki nem szokott beszélgetni velük amit leírtam azt is hallottam valahol :) Mért te szoktál velük beszélgetni?
2010. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nos,nem nem szoktam velük beszélgetni és ez alatt azt értettem hogy telepatikusan kommunikálnak de ehhez az kell hogy az egyedek ismerjék egymást és mindketten képesek legyenek fogadni az efféle frekvenciákat.Vagy esetleg fizikai kontaktus.Valóban talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Csak arra szerettem volna felhívni ezen emberek figyelmét hogy vigyázzanak,ne bízzanak vakon,ne hagyják magukat félrevezetni.

2010. nov. 12. 09:35
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
és mi a helyzet a szinuszokkal meg a kotangensekkel? Ők is érdekes lények
2010. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
A kis szürkék felelősek rengetek ember elrablásáért. Manipulálják a génjeinket. Azért néznek ki úgy ahogy, mivel ők már lerontották a génállományukat a sok dns-módosítással. Ezért van az, hogy már 'csak' kétszáz évig élnek, nem ötszázig mint régebben. Én úgy érzem, hogy nem tiszták a szándékaik.
2010. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!