Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szürkék kivel lennének?

GusztixD kérdése:

Szürkék kivel lennének?

Figyelt kérdés
ha megtámadják a földet a ''reptoid''ok akkor a szürkék mellék álnának szerintetek?:d
2011. okt. 14. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A drakonaida uralkodói vonal->Drakonaidák->Reptoidok->Nagy szürkék->Kis szürkék. Ezek így egyben.A szürkék csak csicskások és valszeg ellenünk lennének. Én ennyit olvastam erről.
2011. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kris.king ***** válasza:

A drakonaida uralkodói vonal->Drakonaidák->Reptoidok->Nagy szürkék->Kis szürkék. Ezek így egyben.A szürkék csak csicskások és valszeg ellenünk lennének. Én ennyit olvastam erről.


Itt bukik meg az egész reptoid dolog. Mégis honnan tudnánk ennyit az UFOkról?

2011. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A drakonaida uralkodói vonal->Drakonaidák->Reptoidok->Nagy szürkék->Kis szürkék. Ezek így egyben.A szürkék csak csicskások és valszeg ellenünk lennének. Én ennyit olvastam erről.
2011. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Szürkék a Reptoidok ellenlábasai, de sajnos nem sok esély van rá, hogy mellénk állnak. Ezt a csatát magunknak kell megvívnunk
2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt igazából egy raptoid tudná megmondani. Nem kell sokat várnunk és felbukkan egy.
2011. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rabszolgáink természetesen ellenetek lennének.
2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ellenünk lennének.
2011. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezaz>.<
2011. okt. 15. 07:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik szürkék. A #888888-akat már kiírtották a poloskoidok, a #656565-ök meg úgy félnek a reptoidoktól, hogy ha egyet is meglátnak, ijedtükben össze-#360C00-zzák magukat.
2011. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!