Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék és a magasak...

A kis szürkék és a magasak valóban negatív földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól akik szoktak beszélni ezekkel a lényekkel.Személy szerint úgy gondolom hogy negatív élőlények.Többek között nekik köszönhető a történelmünk manipulálása is.A GF-nek nem tagjai ilyen lények.A többi mfc is negatívnak tartja őket.
2010. nov. 11. 07:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem.
2010. nov. 13. 15:13
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
A szürkék és köztünk annyi különbség, hogy nekünk vannak érzelmeink, nekik meg nincs.
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hogy negatív vagy pozitív, az relatív. Van egy hatalmas probléma: A Szürkék nem igen voltak őszinték.


Ami aggodalomra éppúgy adhat okot, mint megnyugvásra. Vannak dolgok, amiket mások elől azért titkolunk, hogy nekik jobb legyen, egyfajta megkímélés végett. Vannak, amiket a mi javunkra, és más kárára. Így is kellően manipulálva vagyunk, mi történne, ha csak úgy berobbannának az igazsággal? Sokan teljesen összeomlanának, ez biztos.


Mivel egy fél millió évvel fejlettebb fajról beszélünk, nem szükséges őszintének lenniük egy náluknál primitívebb faj egyedeihez. Gondoljunk az elrablottakra. Eleinte még maguknál lehetnek, a Szürkék pedig jó benyomást keltenek, ezzel is megzavarva a célszemélyt, akinek tegyük fel, egy tárgy megtetszik a hajón. Mit tesznek? A szívélyesség érdekében akár azt is, hogy megígérik, a vizsgálatok elvégzése után nekik adják azt. Csakhogy van egy apró probléma. Minden emléket törölnek. Vagy is... szelektálnak, és elrejtik. Ezeket csak hipnózisokkal lehet elő hívni, vagy más, nehezebb módszerekkel. Sokak soha életükben nem jönnek rá arra, hogy valaha is elvitték őket.


Mivel a legnagyobb, emberi bábuk sem tudnak mindent (hisz Obama is éppúgy egy bábu ebben az egészben, mint bárki más), csak az eszünkre hallgathatunk, és jobb, ha kitartóan kutakodunk. De veszélyes ez a "játék", és könnyen beleőrülhet az ember.


Lássuk be, sokat köszönhetünk Nekik. Az ősi civilizációk jegyzetei, művészete ezt remekül bizonyítja. Tényleg mellettünk voltak régebben, és segítettek. A múltból merített anno Hitler is, ebből kifolyólag nem földi eredetű segítséget kapott, tehát a Szürkéknek köszönhető a második világháború által nyújtott technikai fejlődés is, mert régen is Ők segítettek (Az Izsáky akta, UFO által leküldött aranydobozban talált idegen civilizációk jeleivel, aranytáblába vésett írása szerint mi a Keresztezett ember csoportjába tartozunk. Vajon miért?) Az, hogy Hitler mennyire dolgozott közvetlenül velük, azt viszont nem tudom. De ebben biztos vagyok. Nem érdemes rákérdezni a történelem tanárotokra ilyen témában, ő is csak egy bábu, és csak azt tanítja, amit neki is megtanítottak. Tehát a születésünktől fogva elkezdenek minket betanítani és csaknem szó szerint megvakítani.


Személyes tapasztalataim alapján, vannak érzelmeik. A Kis és Magas Szürkéknek egyaránt. Bár a Magas Szürkéké összetettebb, a Kis Szürkék is éreznek, noha nem biztos, hogy ezt olyan könnyű megállapítani. Látszik rajtuk, ha valami megviseli Őket, és az is, ha aggódnak. De az érzelmek legjavát inkább elfojtani igyekeznek, hisz valljuk be, az érzelmeink sodornak veszélybe legtöbbször, és hirtelen felindulásból ostobaságokat követünk el. Ez is az érzelmek miatt van.


Nekem tudtommal még nem ártottak, legalábbis nem tudok róla. Sőt, annyi találgatás és kutakodás után talán engem is sikerült, iszonyú mértékben manipulálniuk, mert nagyon közel kerültem Hozzájuk érzelmileg, ha a találkozásokat most nem veszem figyelembe. Bár mind ezidáig, ez nekem segítség volt. Mert olyan dolgokra jöttem rá, amikre nem igen sikerült volna, ha Ők nincsenek, és olyan kérdéseket nem tettem volna fel, amik nagyon is kulcsfontosságúak.


Úgy gondolom, még ha vad és merész is ez az állítás: Kétélű penge. Mindkét faj ad és kap. De a Szürkék irányítanak, ehhez kétség sem fér, és Ők jönnek ki legjobban ebből. Én legalábbis remélem, hogy minden, amit a fajukért tesznek, sikeres lesz, és úgy talán nekünk is sok dolog válaszra talál.


(Mellesleg, a Szürkék 800-850 évig élnek)

2013. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Darv,hogy kerültél ezekkel kapcsolatba?
2014. jan. 3. 16:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez elég hosszú történet, első sorban valahol mindig is érdekelt, és erre eleve felfigyelhetnek, más részt viszont erőszeretettel követnek valamiféle vérvonalat, és ez megint csak alátámaszthatja ezt. A blogomon szoktam erről részletesebben írni, itt annyira nem szeretek regélni, legalábbis személyesebb dolgokról nem.
2014. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom elég jól érzed ezt a vérvonalas dolgot is,ha benne vagy a kontaktban akkor első kézből is tudhatsz valamit.

A blogot át bogarásznám.

2014. jan. 3. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:

A rögös múltam miatt (aminek sajnos itt is megvolt a hatása) kénytelen voltam a bejegyzéseket törölni, és mindent elkezdtem újra írni, komolyabban.


Még nincs fent minden tapasztalatom, de folyamatban van ez is, valamint az újakat is feljegyzem.


Itt eléred a blogom: [link]

2014. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Darv!


Szerinted létezik lélek, ami a test halála után továbbél?

Ergo a biológiai halálunk után, ami az agy halálát jelenti, elveszik minden emlékünk, tudásunk, amit az életben a tapasztalás révén elraktároztunk.

Szóval szerinted léteik a lélekvándorlás?

Ergo van előző meg következő életünk?

Vagy, ha meghalunk, akkor tulajdonképpen mindenek annyi, mert egyszer élünk.

Én úgy gondolom vége mindenek, ergo nincsen lélekvándorlás, hiszen ezek a szürkék is, ahogy csak tudják, megakarják hosszabbítani az életüket.

Ergo ők is tudják, hogy ha meghalnak annyi nekik egyszer s mindenkorra.

2023. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!