Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez a szenzációs...

Mit szóltok ehhez a szenzációs felvételről és a cikkemről?

2010. nov. 21. 19:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Egyet értek utolsó , a legkevesebb hogy felpontozlak. Értékelem az utolsó előttit is mivel klassz választ adod.
2010. nov. 21. 19:49
 12/30 anonim ***** válasza:
milyen pofátlanság már az, hogy egyesek idejönnek fikázni a cikkíró helyesírását, ahelyett h érdemben tudnának választ adni a feltett kérdésre, én legalább hasznos választ adtam ezzel a kerdezonek
2010. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
így van utolsó egyet értek köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 21. 19:53
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked hasznosabb lenne valami tankönyvet olvasgatni.Ezzel a szerinted "fantasztikus" dolgokkal csak a hasznos időt veszed el magadtól, amit az agyad fejlesztésére tölthetnél.Kit érdekel, hogy gyorsan tudsz írni? Ez nem tudás.Pláne hogy a mennyiség a minőség rovására megy.
2010. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
63%

Ide mindig megéri feljönni.

Ha másért nem is, egy jót röhögni.........XDXD

2010. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

A cikk eddigi honoráriuma: 1 Ft.


Röhejes, ne ide piszkítsd már az önreklámot jóember.

2010. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 404 ***** válasza:
76%

Látom Diator szépen összegyüjtögetted a dokumentumokat. Szép munka! Nekem tetszik, ügyes vagy!


Diator érzek benned valamit, de nem tudom mi ez. Energiát, érzek de van valami más is de nem tudom mi. Nem akarlak megilyeszteni ezzel, csak ez azért érdekes, mert interneten keresztül és anélkül hogy látnálak, megéreztem az energiád, és ilyen még nem fordult elő velem megmondom őszintén. Vagy az én képességeim lettek kifinomultabbak, vagy benned van valami különleges nagy energia és ezért. De inkább az utóbbi. Elmagyaráznád mit érzek benned az energián kívül? Érzem hogy valamit nem mersz senkinek elmondani. Rossz volt a gyerekkorod Diator?

Tudást is érzek benned amik még nincsennek kifejlesztve, és olyan emlékeket ami a tudatalattidban vannak tárolódva, de te nem emlékszel rá. Elképzelhető hogy valamikor sokkot kaptál, ilyenkor egyes embereknél az agy egyfajta önvédelmi mehanizmusba lép át, hogy ne érje trauma az agyad, törli ezeket az emlékeket, de a tudatalattidban el vannak raktározódva. Ellenkező esetben a traumától károsodna az agy, de ismétlem nem mindenkinél lép fel ez a védő mehanizmus és csak akkor következhet be, ha az agy egyszerüen nem képes feldolgozni a történteket. Talán rossz volt a gyerekkorod? A tudatalatti mindent elraktároz, olyan mint a számógépben a lomtár.

Szerintem neked feltétlenül meg kell tanulnod kifejleszteni az agyadban a képességeid, mert nagy kár lenne veszni hagyni őket. Még most kezd el, minnél hamarabb annál jobb!

Béke veled! :)

2010. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm 404 hogy írtál. tudnod kell hogy én nagyon kedvelek!

Sajnos most nem tudom elolvasni, mert mennem kell iskolába de ha hazajöttem elolvasom!

2010. nov. 22. 07:04
 19/30 anonim ***** válasza:
42%

"A kérdező kommentje:

Utolsó kopj le! Ennyit tudok mondani, írj egy cikket te is meg nézem . Ja és helyesírási hiba nélkül. A cikk írást kb 3 napja kezdtem el még behozhatsz. Hajrá!"


Kedves diator!


Azt kérdezted, mit szólunk hozzá, hát elmondtam. Nem jelezted, hogy csak pozitív véleményeket kérsz.


Később azt kérted, írjam le a hibáidat. Megtettem. Most mi a baj, bogaram? Hát neked sehogy nem lehet a kedvedben járni?


Mellesleg én azért nem írok cikket, mert nem értek hozzá. Ezért is nem szoktam például műtéti beavatkozásokat végezni, részecskegyorsítót összeszerelni vagy esküvői ruhákat tervezni.


Amit viszont csinálok - legyen az a munkám vagy a hobbim - azt igyekszem mindig igényesen, pontosan, jól csinálni. Nem is nagyon van rá panasz, ha pedig mégis negatív észrevétele van valakinek, arra odafigyelek, és megpróbálom a javamra fordítani. Mondhatnám, hogy kopj le, de ez azon kívül, hogy gyerekes, nem is használna...


Én a helyedben nem arra lennék büszke, hogy 45 perc alatt sikerült 6000 leütést csinálni. Ezt egy betanított majom is meg tudja tenni, és az általa generált karakterhalmaznak is kb. annyi értelme lenne, mint a te irományodnak. Büszkeségre okod akkor lenne, ha egyrészt alkotnál valamit (itt maximum csak tükörfordítást végeztél), másrészt ha azt elfogadható minőségben tennéd. Ez nem az. Lehet hisztizni, toporzékolni, durcizni, hogy kopjak le, de ettől ez még egy fos. Nem tartalmilag, azt nem óhajtom megítélni, de mint "írás" ez egy fos.

2010. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nagyon de nagyon de nagyon teccik amit írtál diator és nagyon szeretem a kedves és erős fiúkat!

diator tényleg van benned valami különleges valami amit a 404 mondott?Szeretlek! puszi! Vanda

2010. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!