Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem igázzák le az UFO-k...

Miért nem igázzák le az UFO-k az emberiséget?

Figyelt kérdés
A kérdés kézenfekvő ! Az UFO-k jóval fejlettebb haditechnikát képviselnek mint mi. Mint tudjuk a fejlettebb igába hajtja a fejletlenebbet, mi is leigáztuk az Aztékokat annak idejében, most miért nem így történik .
2010. dec. 8. 20:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Már jönnek!
2010. dec. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
67%
Én csak azt nem tudom megérteni a válaszolókban, hogy mi a fenének viccnek fogják fel ezeket a dolgokat??? Kitudja lehet, hogy 1-2 év évtized múlva amikor már elkezdünk komolyabb technikával kiutazni az űrbe meg kolonizálni és belebotlunk egy olyan fajba ami ellenséges akkor azokkal szépen háborúzunk egy jót és vagy mi nyerünk defenziv doktrinák garmadájával vagy pedig bevetnek pár novabombát és szevasz emberi faj...Rosszabb esetben rabszolgák leszünk vagy jobb esetben hősi halált halunk...
2010. dec. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%
Nincs már annyi időnk.
2010. dec. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
78%
Csak hogy tudd, UFO = Azonosítatlan repülő tárgy. Tehát ha feldobok egy szódásüveget az égbe, és pistike meglátja, de nem tudja mi a szar az, akkor az egy ufo számára. A a földönkívüli lényekre gondolsz a válasz egyszerű, mert nem tudnak rólunk, vagy ha igen akkor is annyira messze élnek, hogy nem tudnak ide jönni. És az ilyen kísérleteket végeznek rajtunk meg hasonló urbanlegend fszágokat hanyagoljátok már, nem hiszem el hogy miért célja egyeseknek a hülyeséget terjeszteni.
2010. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%
Azért nem, mert fogalmuk sincs róla, hogy létezünk, mint ahogy mi se láttunk még egyetlen egyet sem :)
2010. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
utolsó: de igen volt aki már látott, pl én :) de tök mindegy, az ilyen szkeptikus barmoknak inkább nem is írok semmit.
2010. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most miért is írtál nekem?

A barom meg csak te lehetsz a hallucinációiddal együtt. Kreténke.

2010. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%

Pont azért írtam (jelen esetben neked ) amiért te írtál ide. MIvel nem hiszel benne, akkor mi a lóf.szért látogatod ezt a fórumot? Én sem írok oda ahova nem tudok, vagy nem érdekel, vagy nem hiszek benne. Max csak elolvasom.

Sosem szedtem gyógyszert, nincs szükség rá. Szerencsére. De azért köszi, nagyon jó az egészségem.

A kretén meg max te lehetsz. :) Hál Istennek nyitott vagyok az új dolgokra.

Az meg egyenesen önzőség kijelenteni, hogy csak MI létezünk az egész Világegyetemben.

Mondjuk veled ellentétben én nem akarom rád erőltetni azt, hogy hiszek bennük. Akkor a te hozzád hasonló barmok is tartsák azt tiszteletben, hogy én miben hiszek. Mert lesz.rom ,hogy te miben nem hiszel. Krvára nem érdekel.

Azt bírom mikor idejönnek okoskodni, hogy nem nem léteznek.

2010. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Mert baromi messziről jöttek, és otthon felejtették az igát. Most kénytelenek hazamenni érte. De ne aggódj, visszajönnek!
2010. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Johnnyrzr válasza:
azért nem, mert Chuck Norris sakkban tartja őket :D
2010. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!