Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem igázzák le az UFO-k...

Miért nem igázzák le az UFO-k az emberiséget?

Figyelt kérdés
A kérdés kézenfekvő ! Az UFO-k jóval fejlettebb haditechnikát képviselnek mint mi. Mint tudjuk a fejlettebb igába hajtja a fejletlenebbet, mi is leigáztuk az Aztékokat annak idejében, most miért nem így történik .
2010. dec. 8. 20:59
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A szövegértelmezés megint csak nem megy.... Na sebaj én befejeztem :)
2010. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Én értettem. Csak tovább fokoztam :).
2010. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
De milyen érdekes, hogy még egyszer sem ment el pest felett egy idegen civilizáció járműve sem fényes nappal úgy, hogy jó sokan lássák meghamisíthatatlan bizonyítékot szolgáltatva nekünk. Ilyet csak a kiválasztottak láthatnak mi?:) Mentálisan sérült emberek vagytok, ennyi az egész. UFOKUTATÓVAL az élen, bár ő klasszisokkal durvább eset.
2010. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 donmogyoróscsirke ***** válasza:

Elég szép hogy képes az ember 4 oldalon át fikázni a másikat ahelyett hogy értelmesen kommunikálnánk, és válaszolnánk az adott kérdésre.

Ez az elnevezés hogy UFÓ, mindig a kicsi zöld emberkéket jeleníti meg bennem, főleg az irigy hónaljmirigyből.

Az "Idegen lények" szerény véleményem szerint 5 ok miatt nem támadnak ránk:

1.Még ők is csak ott tartanak hogy hogyan hathatnák el a saját bolygójukat, semmi sem igazolja hogy fejeltebbek lennének.

2.Már eltudják hagyni az anyabolygót, de elvannak foglalva hasznosítható ásványok kutatásával a közeli bolygókon, stb.

3.Az előző kettőhöz még pluszban jöhet az hogy: Nem tudnak a létezésünkről.

4.Nem biztos hogy csak nekünk vannak globális problémáink, lehet ők is a sajátjaikkal vannak elfoglalva.

5.Semmi okuk nincs rá.


Remélem hogy ez a megszokottnál hosszabb komment viszi még valamire! Bon Voyage

2010. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Snowpehely válasza:
Mert annyira butanak es bunkonak tartanak minket, hogy a gyerekek az anyjukkal a Foldre jonnek standup comedy-t nezni, vagyis az embereket.:D Amugy szerintem a legkezenfekvobb valasz erre a kerdesre:azert nem igaznak le minket, embereket, mert nem leteznek! Olyan ertelemben veve legalabbis, ahogy mi ertjuk.
2011. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
mert félnek tőlem:D
2011. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Mert egyszerüen nem akarják!Miért is tennék tönkre azt,amit létrehoztak!Az ember nagyon buta faj!Amit nem tud elképzelni,az már nem is létezhet?Naiv!Akkor pld.hogyan tudják elfogadni a Bibliát?Abban csak vannak elképeztő dolgok!De viszont azt elfelejtik hogy a földönkivüliekre is vannak bizonyitékok(Egyiptom,hieroglifák,biblia,stb),régebbiek mint a biblia,de azt nem hiszik el!És miért is nem lehettek pld ők a titokzatos istenek,akik segiteni szerettek volna az embereknek!Hiszen megmagyarázni sem tudja senki azt a hirtelen fejlődést /technikai/ !És ne az emberekből induljunk ki,hogy rögtön leigázásban gondolkozzunk!Csak az ember ilyen primitiv,és merem kijelenteni ,hogy az emberek 80%-a primitivebb,mint a legegyszerübb papucsállatka,hiszen csak pusztitanak,rombolnak,ölnek,mind ezt ok nélkül,és ennek örülnek is!Hol van a segitőkézség,a mások meghallgatása stb !Rég kiveszett!És ez egyre rosszabb!Ezeket az embereket leigázni??Leigázza az ember saját magát!Még pár év,és háboru háborut szül majd,Amerika vezetésével az élen!Nem hogy örülnénk,hogy megkaptuk ezt a szép bolygót,erre rögtön mindenki birtokolni akarja,pénzt kérnek a természeti nyersanyagokért,holott ez mindenkié,mert nincs olyan,hogy ez a bolygó valaki tulajdona!
2011. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 donmogyoróscsirke ***** válasza:

Kedves előttem szóló:

Rendkívül érdekes dolgokat írtál, azonban be kell látnod hogy semmilyen isten nincs a dolgok hátterében. Az élet biológiailag alakult ki. Nem, nem majmokból lettünk. Hanem apró kis sejtekből amelyek a folyamatosan változó környezet hatására változtak. Így lett a chokapik.

De abban igazad van hogy miért is tennék, de felül már leírtam a valósághűbb okokat!

Üdvözletem

2011. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Egyszer le akarták, de Bear Grylls fehérje híján volt és megette őket...
2011. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mert amikor magyarország-ra értek ezt gondolták:

-őket hagyjuk,nélkülünk is van elég bajuk

2019. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!