Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem igázzák le az UFO-k...

Miért nem igázzák le az UFO-k az emberiséget?

Figyelt kérdés
A kérdés kézenfekvő ! Az UFO-k jóval fejlettebb haditechnikát képviselnek mint mi. Mint tudjuk a fejlettebb igába hajtja a fejletlenebbet, mi is leigáztuk az Aztékokat annak idejében, most miért nem így történik .
2010. dec. 8. 20:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

23:59


Senki sem mondta, hogy nem léteznek. Ilyet böszmeség lenne kijelenteni annak tudatában mekkora csak a mi galaxisunk. De! Az, hogy te láttál valamit kérlek szépen egy dolog. Nem tudtad mi az, oké. De hogy az nem földönkívüli élőlény volt az 100%. Persze mindig csak az ilyen hozzád hasonló összeesküvés elmélet rajongó a kormány eltitkolja előlünk hívő emberek látnak hasonlókat. Az egész föld az eget pásztázza elég jó kis teleszkópokkal, ők nem látnak szart sem, de te kisjozsika a faluból megmondom a frankót. Grat.

2010. dec. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
25%

tegnap 23:59: Hol is láttad azt tölem, hogy kijelentettem volna, hogy biztosan nem léteznek?

Szerintem 100%, hogy léteznek rajtunk kívül más bolygókon intelligens vagy nem túl fejlett fajok. Egyáltalán nincs kizárva.

Én csak a hozzád hasonló idiótákat nem tudom kiállni, akik azt állítják, hogy "leszállt a diófa alá egy UFO aztán kezetfogtam vele és megmutatták nekem a bolygójukat"

Ez annyira szánalmas és röhejes. Az meg föleg röhejes, hogy szövegértelmezésböl 1-est kaphatnál.

Szóval gondolkozz máskor mielött visszaszólsz :)

2010. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Ha annyira azt gondolnád, hogy hiszel bennük akkor nem hülyéznéd le azokat akik azt állítják, hogy láttak. Mert ugyan semmi olyat nem mondtam, hogy leszállt a kukoricamezőre és kezet fogtam vele. Mondtam én ilyet?:)

Nem. Annyit mondtam, hogy láttam és kész. Az már más kérdés, hogy mit és hol mikor. Inkább le sem írom, csak annyi, hogy kilehetett belőle venni, hogy mi is volt az igazából. És nem, nem egy szentjánosbogár, nem chupacabra, nem Jézus, nem a jeti, nem egy repülőgép...stb. Sorolhatnám még de felesleges.

2010. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"Az egész föld az eget pásztázza elég jó kis teleszkópokkal, ők nem látnak szart sem,"-

Honnan tudod?:)


Azt még megérteném, ha tényleg olyat írtam volna, hogy na leszállt és kezet fogtam vele. DE azt nem bírom felfogni, mikor jönnek a hozzád hasonlók ide, és osszák az észt, hogy nem hülye vagy skizo nem láttál te semmit. Jössz a te hülye kormány eltitkolja összeesküvéseddel. stb...

Mindig is reálisan gondolkoztam. Nem szoktam álmodozni.

De tudom mit láttam akkor. És ezt a te kis hülye kommented nem fogja megváltoztatni az is biztos!:). Ha ez a célod.

Túl sokat olvasgatsz itt a fórumon, akik tényleg minden hülyeségeket összehordanak...aztán meg a normális emberre is ráfogod te barom nem láttál semmit, biztos skizo vagy.

Előszőr mérd fel a terepet, aztán kezdj te is hozzászólni Kreténke2 :)

2010. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizo. Csak használj kevesebb tudatmódosítót.
2010. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Arra sincs szükségem :) De azért köszi, hogy gondoltál rám;)...
2010. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"Ha annyira azt gondolnád, hogy hiszel bennük akkor nem hülyéznéd le azokat akik azt állítják, hogy láttak."


Na akkor magyarázd már el nekem, hogyan függ össze ez a kettö?

Ha tényleg látott volna már igazi idegen lényt akár egy ember is és tudná BIZONYÍTANI, hogy nem csak beképzelte, akkor már rég tele lenne a sajtó is ezekkel és tényként kezelnék, hogy igenis kapcsolatba léptünk idegenekkel.

De amíg egy névtelen akárki, mint te, állítja, hogy látott elrepülni az égen az UFO-t addig semmi bizonyíték nincs rá.

Ennyi erövel én is mondhatnám, hogy tegnap a hátsókertben végigrohant egy démon meg egy angyal és tortával dobálták egymást, ugyanúgy nem lenne rá bizonyítékom.

Szóval amíg csak a szavaid jelentik az "igazságot", addig számíts a lehülyézésekre nyugodtan. :)

2010. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Talán épp azért nincs bizonyíték, ha van is arra is ráfogják, hogy hamis felvétel. ( ja meg biztos photoshop meg egyéb ehhez hasonló dolgok.. )

Arra akarok kilyukadni, hogy talán azért látogatják meg a "hülyéket" ( a te szavaiddal élve ) , mert pont mi nem tudjuk bizonyítani. Mert pl nálam nem volt semmi amivel letudtam volna kapni.

De ahogy már írtam, nem kötelező elhinni nem ez a célom.

Attól még nem fogom magamba tartani, mert nem hiszik el :) Én legalább gazdagodtam 1 élménnyel.

2010. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Akkor ez neked egy élmény, ennyi. Viszont ettöl még nem kéne beszólogatni azoknak akik az ellentétét állítják. Itt nem én kezdtem az egészet, hanem te voltál az aki kötekedett.
2010. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük te is épp azoknak szólsz be akik hisznek benne.

"mint ahogy mi sem láttunk egyet sem.:) "- te írtad. Ezt is onnan veszed, hogy te még egyet sem láttál. De leszólod azokat akik láttak már. Értem.

2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!