Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tudsz az űrlényekről?

M@x kérdése:

Mit tudsz az űrlényekről?

Figyelt kérdés
Mindenki válaszolhat csak a trágár, alpári, másokat szidalmazó válaszoktól kíméljenek!
2011. febr. 8. 18:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azok vagyunk. A mi bolygónk is az űrben van, nem?
2011. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

az űrben nincsenek lények vagyis nincsenek űrlények sem

,vagy mindenki űrlény aki létezik mivel a mi földünk (ahol mi élünk) az űrben van


a földön kívüli életformákról az a véleményem hogy majdnem kizárható az a gondolat hogy nem léteznek...

..hogy mit meg nem adnék azért hogy találkozzak eggyel ,egy vidám fajtával:)

2011. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

19:32-nak

Nem is lehetnek olyanok, mint a doom 3-ban, mert azok nem űrlények, hanem démonok xD

2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Fémfaház ***** válasza:

A legfejlettebb civilizáció:

Fénysebesség nekik kőkorszak, a Föld 1 kietlen puszta, a Nap energiája a fél fogukra sem elég, az Univerzum túl kicsi nekik, ismerik az összes dimenziót az összes univerzumban, mi van ha már nincsenek is itt? XD

2011. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Két féle van: Kedves és Gonosz
2011. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a szürkék egymás klónjai, azért küldik őket hozzánk, hogy tanulmányozzanak minket. Ha esetleg lezuhan egy űrhajójuk, akkor "csak" a klónok pusztulnak el, de azokat úgyis tudják pótolni. Talán több féle idegen faj is létezik, amelyek információkat gyűjtenek rólunk. Lehet, hogy azért nem fedik fel a kilétüket nekünk, mert a mi fajunk még nem áll azon a szinten, hogy befogadja ezt a tényt, hogy rajtunk kívül mások is léteznek az univerzumban. Vagy az is lehet, hogy túlságosan érdekesnek találnak minket, ezért figyelik a fejlődésünket.
2011. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg ufós élményem volt...Régen nem hittem az ufókban de mostmár ez megváltozott.Ha valakit érdekel privibe írhat szívesen válaszolok neki az élményeimről.Vannak jó indulatúak és vannak rossz indulatú idegenek is.Ugyanúgy mint mi emberek...Ha az emberiség továbbra is fojtatja a háborúskodást,nem kezeli a különböző népek közötti eltéréseket,és továbbra is folytatja a levegő,tengerek egybevéve az egész bolygónk szennyezését, ezt a rossz életformát akkor eljönnek hozzánk...
2011. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 attila6 ***** válasza:
eljönnek hozzánk?az jó:DD
2011. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

21:42-nek:


Bocsi, amikor doom 3-mat végigjátszottam kisebb voltam még, nem tudtam olyan jól angolul...

Démonok???

Pff...

Aszt hittem azok idegenek xD

Privibe talán leírhatnád a sztoriját...

2011. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az idegenek opcióra nyomva tájékozódhatsz róluk.

2011. febr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!