Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, Mit tudsz a Plejádokról,...

404, Mit tudsz a Plejádokról, igaz lehet az hogy eljönnek és segítenek átvészelni a ciklust amin hamarosan keresztül megyünk?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnének az UFOK én nem tudom hogy el-e tudnák menni hozzád de meg ér egy próbát szívesen találkoznák veled, és ha alkalmam lenne akkor idegenekkel is. Engem nagyon érdekelne az idegenek tudása ami a fejükben van a gondolkodásuk , meg szeretném tanulni a tudásukat lehet erre mód tudsz ebben segíteni?



Bárki válaszolhat akinek van tapasztalata a kérdésembe , csak kérlek benneteket hogy hülyeséget ne írjatok köszke.


2010. nov. 2. 18:40
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
És igen 404 te milyen Ufokkal találkoztál már?
2010. nov. 2. 18:44
 2/39 anonim ***** válasza:
46%

Gyű,bazzeg...

Egy igaz,hogy nem tudom ki az a 404.pedig egyre népszerűbbnek tetszik,de amit írtál egyszerűen nevetséges XD

Találkoznál ezzel a taggal,találkoznál ufókkal,tanulnál tőle,segítsen hogy ufókkal is találkozz...ha keresel a sarok körül egy kapucnis,kialvatlan gyereket,és megkérdezed van-e raktáron LSD majd mindent megtudsz...

Esküszöm,az emberi butaság már nekem fáj...

(jaja! Lehet lepontozni,köszi ^^)

2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Montam hogy hülyeséget ne :) megint rám jött a nevetés görcs :) én is szoktam nevetni ilyen komentán de szerintem lehet benne valami és ha nincs is mit vesztek vele semmit :)
2010. nov. 2. 19:19
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
de ez most mi ? :D van itt az oldalon egy gyerek akinek az a neve hogy 404?-.-' és ha van tnylegelhiszed amit mondd ? :D
2010. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

404-es felhasználóval beszélni szeretnék :)

hát én engem érdekel.

én legalább utána nézek és nem egyből azt mondom hogy hülyeség.

ez olyan mint a 90 éves ember és az internet.

kaki benne mert nem fogadja el.xD


és te is kaki leszel ami 50-70 év mulva lesz kb xD

2010. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%
Cikluson megyünk keresztül? Hát mondjuk a nők havonta keresztülmennek rajta... :DD Fiam, te tényleg túl sok zöldet szívtál.
2010. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
:D amugy 404 egy felhasználó aki nem tudná olvasgassátok a UFO forumot és akkor meg tudjátok hogy ki az.De az ilyen komenták elzavarják innen szóval légyszíves ne írjatok baromságokat. Ki tudja azt hogy mit titkolnak el az usa-ban lévő kormányok. Szerintetek mért vannak Titkos körzetek, szerintetek ott mik vannak? STB
2010. nov. 3. 07:30
 8/39 A kérdező kommentje:
Másrészről 404 egy 50 körüli ember aki már találkozott egy itten lévő kérdezővel, és meglepő dolgokat mondtak aminek van realitása. Olyan dolgokat amin meg lepődtem hiszen erre nem is gondoltam soha. Pl: azt mondta, hogy akiknél volt idegen lények a szemükön egy fekete lencsét hordanak mert a ő bolygolyuk nagyon fényes, az illető az az 404 - azt mondta hogy a ő szeme mikor vissza ért a földre megvakult, ez később újra látott de azt hiszem hogy nap szemüveget kell hordania hogy rendesen lásson , meg még vannak érdekes dolgok amiket most nem írnák le.
2010. nov. 3. 07:36
 9/39 anonim ***** válasza:

inkább "nem írnék".

ja, és szerinted én nem tudnék kitalálni egy akármilyen bolygóközi utazást magamnak?

2010. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

utána kéne nézni és nem előítéletesnek lennie nagy okosak.

írtam 404 privát de nem válaszol :( pedig érdekel.

kérdező tudsz beszélni 404-el mert szeretnék vele beszélni mert nagyon érdekel.


előző hozzászoló te inkább maradj a birka népnél -_-

2010. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!