Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 és egyéb ufókutató,...

404 és egyéb ufókutató, hogyan kerültetek bele ebbe a témába, mielőtt még nem ezzel voltatok elfoglalva?

Figyelt kérdés

úgyértem hogy ha én tényleg tudnák olyan eredményeket elérni akár a telepátiában, vagy saját magamra nagyobb hatást tudnák kifejteni az agyammal ,akkor biztos elgondolkodnék azon ,hogy én ezzel komolyabban foglalkozzak


én gondolok rá nagyon sokszor ,ha abban biztos lehetnék hogy egyszer legalább az űrbe kijutok ,de boldog lennék már attól ,és akkor mivan a többi szuper-érdekes témával..huh dejó..

csak még nem volt ehhez hasonló sikerélményem


mi vezetett rá benneteket.ti hogyan indultatok el ?


2011. febr. 23. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

én mióta tudok magamról,érdekel a világegyetem...

mikor először megkérdezték mi leszek,ha nagy leszek,azt mondtam ufókutató.3 éves voltam.Virágkötő lettem :/

2011. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az ANKH könyvet olvastam. Vagyis először a Bibliában tűnt fel, hogy olyan jelenetek vannak, amik tisztára úgy hatnak mint valami ufójelenség. Sőt még azelőtt a mesebeli sárkányok. Honnan vették ezt az ötletet a magyar népmesékbe? Óriás erős sárkány, (Kik láttak sárkányt valaha a régi időkben, mikor a mesék születek? Vagy ha nem láttak, honnan vették ezt a figurát?) 7 feje van, vagy több, lángokat szór, repül az égen, jóelőre hazahajítja a tüzes fejszét : Mi lehet az?????
2011. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
annyira meghatott ez a szép élettörténet első válaszoló:) tisztára elérzékenyültem:D
2011. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 404 ***** válasza:
Kíváncsiság hajtott, s akaraterő segített.
2011. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

85%!! az első vagyok,most kicsúfolsz?

sajnos felénk nem kolbászból volt a kerítés,nem várt gyerek voltam, és betegség miatt nem járhattam iskoába sem,nem lustaság miatt nem tanultam tovább..de rájöttem hogy az élet iskolája többre megtanít,mint gondolnám,és ez is olyan fontos,talán fonttosabb is..

2011. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsúfolás volt, nekem is feltünt az első válasz. Ki szokott 3 éves korában UFÓ-k ról egyáltalán hallani, vagy ha hall, felfogni? Ha esetleg a családban valaki beszél ilyesmiről neki, azt meg is kell érteni. Szóval a történet aranyos, virágkötőnek lenni csodaszép foglalkozás, és szerintem még ufókutató is lehetsz a továbbiakban. Nézd meg ezt, vagy írd be:alaje [link]
2011. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

76% Köszönöm,ismerem a plejádi üzeneteket,leszoktattak a cigiről is,és mielőtt,egyesek elkezdenének piszkálni,elmondanám a véleményem:


Mindenki azzal törődik,hogy plejádiak készítették,vagy kik,ahelyett,hogy látnák benne az igazságot,nem látják a fától az erdőt..Én sem kötöm ki 100%-osan,hogy a szöveg földönkívüli,vagy hogy ember írta,de mindenképpen hasznosnak tartom az emberek megváltoztatására,jó irányban.Ha Astar Sheran, Alaje,Kryon,és a többiek léteznek, akkor örömmel várom őket ebben a sorrendben,ha nem, akkor azőket kitaláló embereknek köszönöm!Mégha egyeseknek butításnak is tűnik a dolg..Lássatok mögé,ne csak nézzetek,mert az ember szomjazik a dolgok kijavítására,amiket elrontott..


Csak az a baj,hogy videók által nem leszek hamarabb a földönkívüliekkel kapcolatban..:(

2011. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszönöm a spirituálisufó-kutató oldalt!!!Elgondolkodtató!
2011. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!