Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek azért nem...

A földönkívüliek azért nem veszik fel velünk a kapcsolatot mert önpusztító faj vagyunk?

Figyelt kérdés
404 leírt utolsó törvényében olvastam valami olyasmiket hogy NE BARÁTKOZZ OLYANNAL AKI NEM TARTJA BE az univerzum törvényét, ne pusztízsd magadat, ne egyél húst, vért, ne okozz kárt körülötted meg ilyenek. Szóval az ember nagyon de nagyon nem tartja be. Ami a legfontosabb még azt is írja hogy ne barátkozz ilyenekkel és mi van ha emiatt kerülnek minket? Elképzelhető? Mert akkor már értem mért nem jönnek ide kedves, normális népek.
2011. febr. 25. 14:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"latom a funkcionalis analfabetizmus jelei erossen mutatkoznak rajtad"


Rajtad jobban ha így beszélsz!

2011. febr. 25. 21:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudunk! Hiszem, hogy van élet, de talán nagyobb esélye van annak, hogy számtalan síkon vagy téren primitívebb életformáról van szó. Nem biztos, hogy az űrben kell keresni őket. Nem biztos, hogy nem akarnak kpcsolatba lépni. Lehet csak nem értjük őket. De tegyük fel, hogy hagyományosan: más bolygón élnek és fejlettebbek. Ezen felül járnak is a földön. Te sem akarnál bemutatkozni egy olyan fajnak, akiből a találkozás könnyen a veszted okozná. Bármilyen felkészültnek is gondolja magát az ember. Soha nem lesz az. Gondold el! Odamenne hozzád egy marslakó. Vagy sokkot kapnál és egy szívrohamot, vagy a félelemtől azonnal megtámadnád ösztönösen.
2011. febr. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 potion ***** válasza:

""latom a funkcionalis analfabetizmus jelei erossen mutatkoznak rajtad"


Rajtad jobban ha így beszélsz!"



Szerintem azt se tudod mit jelent :D

2011. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán így vannak ezek a dolgok, tudnotok kell hogy az idegenek több mint a fele véleményem szerint idő utazok ezért is nincs okuk megváltoztatni az időt, mivel nem is képesek rá , csak annyira hogy szemlélők legyenek.


Úgy vélem, hogy azért ha nagyon meg kell változtatni valamit az időnkben megteszik.


Úgy is vélem hogy bolygónkat védelmezik a kozmikus erőktől..


Földünk egy fajta börtön bolygó ami majd 2012.dec.21 én szabadul.

2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 attila6 ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem már felvették velünk a kapcsolatot, csak matematikailag.


Tanulmányozd át ezt, ha értesz a matekhoz:


[link]


Meg itt egy mars térkép is a nasa oldaláról, hogy nem kamuk a vulkánok elhelyezkedései.


[link]


Szóval engem gondolkodóba ejtett a dolog..

2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tartom kizártnak, hogy a technikai fejlődés is azért gyorsult fel ennyire az utóbbi években, mert új matematikai modelleket alkalmaznak, amik nem "földi" eredetűek.
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!