Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit kell ahhoz tennem, hogy...

Mit kell ahhoz tennem, hogy elraboljanak az ufok?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek! Véleményeket kulturált formában oszd meg!

Köszönöm!


2011. márc. 5. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg integetni próbáltál már nekik?
2011. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Gondolj rá sokat! Bár szerintem ezzel nem lesz gond!
2011. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de igazából nem is értem, miért van ez az elég furcsa kívánságod? Én, ha léteznek földönkívüliek, inkább úgy képzelem el, hogy szimplán felveszik velünk/velem a kapcsolatot, megpróbálunk kommunikálni, ismerkedni, stb.


A legtöbb esetben az elrablásokkal kapcsolatban azt hallom, hogy igencsak kellemetlen élmény, esetleg fájdalmas, megalázó vizsgálatokkal, amikre aztán az ember csak hipnózisban emlékszik, de még így is megrázó élmény és a legtöbben azt kívánják, hogy bárcsak meg sem történt volna. Te meg ilyet szeretnél?

2011. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
az mértjó ha elrabolnak az ufók
2011. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom hogy volt már ilyen élményem, még kisgyerek voltam, valóban nagyon félelmetes volt. Éreztem hogy valaki állt a hátam mögött,hallottam furcsa hangokat, de nem tudtam megfordulni( hason aludtam) aztán egy tűszúrást a hátamban, és mintha emelkednék felfelé, aztán semmi, reggel felébredtem. Nem tudom mi történt velem, és nem kitalálom, 6 éves voltam kb. azt sem tudtam mik azok az ufók. Később gondoltam rá hogy talán ők vittek akkor el.
2011. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Néhány éve rengeteget gondoltam (azon kívül szinte imádkoztam azért, hogy látogassanak meg) az ufónautákra, és meg is látogattak. 2003-2004 környékén történt mindez.

Azóta azt kívánom, bár ne történt volna meg...


Szerintem, ha nagyon kívánod, hogy találkozz velük, és NAGYON SOKAT gondolsz rájuk, akkor sikerühet, de nem ajánlom.

2011. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Olvastam dolgokat.. láttam videókat, képeket , hallottam ezt azt stb. Meg akarom tudni az igazságot. Ha léteznek ufok, akkor szeretném hogy elvigyenek 1 éjszakára. Legalább megtudom az igazságot. Örült ötlet tudom..
2011. márc. 5. 14:09
 8/27 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a kommentárokat. Valószínűleg elfelejtem ezt a nemnormális gondolatom.
2011. márc. 5. 14:15
 9/27 anonim ***** válasza:
14:08 -as, esetleg ha -akár priviben-kifejtenéd picit az eseményt,megköszönném.
2011. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Normális vagy?
2011. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!