Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFOKAT lelövik UGYE?

Az UFOKAT lelövik UGYE?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
csak nem :)
2011. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
miértnem barátilag fogadjuk az idegeneket miért lövik le ha nemistudják milyen szándékal jönnek a földre
2011. márc. 9. 17:40
 13/18 M@x ***** válasza:
90%
Azt mondanák erre, hogy azért mert pánik törne ki az emberek között!
2011. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Sztem egyáltalán ez a lényege. Az UFOkat (ha egyáltalán voltak rá és nem kamu az összes)nem mi fogjuk lelőni. Mi nem találtuk meg őket, mert nem elég fejlett a technológiánk. Viszont, ha nekik van ilyen fejlett technikájuk, és bántani akarnak minket, akkor ők vannak előnyben.
2011. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
66%

Hát esküszöm ti mind hülyék vagytok :D


1. UFO = unknown flying object ergo ha átdobok amerikára egy elipszis alakú bumerángot hajnali 2 kor az is ufo lesz nekik .... és igen lelőhetik.

2. Itt mindenki már igy idegenek úgy idegenek. Soha senki nem fogja tudni ha vannak , mert olyan titkosan lesz őrizve, megsemmisítve ha meg nincs akkor meg minden 3. ember képzeleg. ennyi nincs erről mit többet beszélni . Meg már itt olyanba mentek bele hogy fejlettebbek ... Gyerekek ha a marson találnának egy prokarióta élőlényt az is fölfdönkívüli lenne mert "él" nem biztos ha van is a földön kívül élet az fejlettebb . Tipikusan minden eddig kommentelőt az amerikai jönnek lőjük szét őket filmek neveltek fel ...

2011. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tom Benko ***** válasza:
Nem, csak ha eltalálják őket. De egy felhőre nem nagyon fog senki lövöldözni.
2011. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Senki nem meri őket lelőni, mert fének tőlük, de én nem és ezért minden ország felkért má hússzó hogy segíccsek nekik, és ledobátam őket kaviccsa, aztán hozzájukbasztam atomvetőt, és megdöglöttek, aztán kifolyt a belük (jha és a szemük csak feleakkora mint gondolják az emberek)
2011. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hogyne =)
2011. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!